Eigenaarsstraat 43, 2350 Vosselaar
Eigenaarsstraat 43 - 2350 Vosselaar - Gezellige halfopen woning in centrum Vosselaar te koop
Vooraan aan de straatkant situeert zich de woonkamer. Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot de droge kelder en de trap naar de bovenverdieping. Er is ook een kleine vestiaire. Aansluitend op de woonkamer bevindt zich de keuken. Er is een elektrisch fornuis voorzien en een afwasmachine (in de berging). Van de keuken heb je toegang tot de berging/wasplaats en de badkamer. Zowel vanuit de keuken als vanuit de berging heb je toegang tot de tuin. Aan de keuken is er een koertje, en wanneer je doorloopt langs de vijver, bereik je het terras en de rest van de tuin. Er staat ook een tuinhuis om spullen in op te bergen. Op de bovenverdieping bevinden zich 3 kamers die momenteel dienst doen als grote slaapkamer, kinderkamer en bergkamer. Meer info...
De ramen hebben allemaal dubbel glas. Het dak werd in 2011 geïsoleerd en gerenoveerd. De gasleidingen en gaskachels werden vernieuwd in 2013 en 2014. Ook de doorstromer is van 2013. Er werd een nieuwe badkamer geplaatst in 2012. Klein beschrijf mogelijk onder voorwaarden. [Sluiten]
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Eigenaarsstraat 43, 2350 Vosselaar
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Eigenaarsstraat 43, 2350 Vosselaar
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Vosselaar.
Marktcijfers in Vosselaar
Vergelijkbare panden te koop in Vosselaar
Recent verkocht in Vosselaar
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.