Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Londenstraat 60, 2000 Antwerpen

Appartement in Antwerpen
188 m² wonen
4 slaapkamers
2 badkamers
€725.000

Londenstraat 60 - 2000 Antwerpen - Appartement van 188 m² op de 11e verdieping van het project "London Tower" aan het Eilandje met fantastische uitzichten over de stad (MAS) en de haven van Antwerpen!

In 2013 werden twee appartementen samengevoegd d.m.v. een opening te creëren tussen de twee leefruimtes om er één groot appartement van te maken.
BELANGRIJK: De appartementen kunnen ook apart aangekocht worden. De verkoper zal dan het nodige doen om deze terug op te splitsen.

Indeling:
2 aparte inkomhallen met ieders een apart gastentoilet, 2 bergingen, 2 badkamers, 4 slaapkamers (11m², 12m², 13m², 7m²), 2 grote leefruimtes met airco dewelke verbonden zijn met elkaar en ieders een terras hebben met zicht op het MAS en zicht op de haven van Antwerpen, volledig geïnstalleerde tijdloze open keuken.

Bij het appartement horen er tevens 2 ondergrondse autostaanplaatsen (met laadpaal) en 2 kelderbergingen. Deze dienen verplicht bij aangekocht te worden aan 70.000 euro.

Extra's:
- EPC 92 kWh/m²
- EK's conform aan het AREI
- 4 slaapkamers
- 2 badkamers
- 2 ondergrondse autostaanplaatsen (met laadpaal)
- 2 kelderbergingen
- Prachtig zicht op het MAS en de haven van Antwerpen!!

Voor meer informatie, ook na de kantooruren en tijdens het weekend, contacteer Alissia op 32 479 91 48 34 of alissia@reds.be

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement in Antwerpen (2000) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Online sinds augustus 2022. Het pand dateert uit 2010. Het EPC-label is A (92 kWh/m²). Het telt 2 badkamers, een bewoonbare oppervlakte van 188 m², 4 slaapkamers. Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 2.030. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 725.000, ofwel ± € 3.856 per m².

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 725.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
188 m²
Bouwjaar
2010
Prijs/m²
€ 3.856
EPC
92 kWh/m² A
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 2.030
Referentie
YTSM8Z2AK1DI
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Nee
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Overstromingsgevoelig gebied
Nee

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
05/07/2026 Dewaele €485.000
02/07/2026 VB Partners €750

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Londenstraat 60, 2000 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Geldt er een voorkooprecht op dit pand?
Recht van voorkoop: Nee.
Hoeveel m² heeft dit pand?
De woonoppervlakte bedraagt 188 m².
Wat was de laatst gevraagde prijs?
De gevraagde prijs bedraagt 725.000 euro.
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 3.856 euro per m².
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Er zijn 4 slaapkamers.
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is YTSM8Z2AK1DI.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Londenstraat 60, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten