Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Diestsestraat 195-0304, 3000 Leuven

Appartement Verhuurd in Leuven
37 m² wonen
€831

Diestsestraat 195-0304 - 3000 Leuven - Prachtige, gemeubelde, nieuwbouwstudio in hartje Leuven, gelegen in de winkel- wandelstraat, de Diestsestraat en vlakbij het station van Leuven.
LAATSTE 2 STUDIO'S TE HUUR!

De studio beschikt over een ruime woon- en slaapruimte met ingebouwde kasten en een open keuken voorzien van alle nodige comfort. De keuken is uitgerust met een dubbele kookplaat, dampkap, inbouwkoelkast met diepvriesvakje en een spoelbak. Er is telkens ook voldoende kastruimte en plaats voor een microgolf (zelf te voorzien).
De badkamer is voorzien van een douche, WC, en lavabo met kastruimte en spiegelkast. Er zijn tevens een WC-rolhouder en handdoekhaakjes geplaatst.
Dankzij de grote ramen, kan men genieten van veel natuurlijk (zon)licht en geeft het een extra ruimtegevoel aan de studio.

De studio's zijn volledig geschilderd en voorzien van moderne verlichting en gordijnrails met een zowel een wit glasgordijn, als een verduisterend gordijn.
Elke entiteit is voorzien van een bed (1m40, zonder lattenbodem), een tafel en 2 stoelen.
Er is tevens een lift en een gemeenschappelijke fietsenstalling in het gebouw, waarbij de gemeenschappelijke delen 2-wekelijks gepoetst worden.

Beschikbaarheid: onmiddellijk
Type huurcontract: Studentencontract KULeuven of 1-3j voor werkenden.
Huurprijs: €831 €90 maandelijkse provisie: incl.: verwarming en warm water, onderhoud gemene delen en de lift, 2-wekelijke poetsbeurt gemene delen, brandverzekering.

Kerngegevens van dit pand

Dit pand (appartement) in Leuven (3000) werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). De vraagprijs werd tijdens de looptijd verlaagd van € 848 naar € 831 (-2%). Het pand dateert uit 2020. Het pand beschikt over een bewoonbare oppervlakte van 37 m². De laatst gevraagde prijs bedroeg € 831, ofwel ± € 22 per m². Online sinds augustus 2022.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 831
Type
Appartement
Bewoonbaar
37 m²
Bouwjaar
2020
Prijs/m²
€ 22

Ligging & buurt

Diestsestraat 195-0304, 3000 Leuven

Veelgestelde vragen over dit pand

Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Het bouwjaar is 2020.
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is JOZWOXGJ33CB.
Wat is de bewoonbare oppervlakte?
Het pand heeft een bewoonbare oppervlakte van 37 m².
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 22 euro per m².
Wat is de vraagprijs van dit pand in Leuven?
Dit pand wordt aangeboden voor 831 euro.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Diestsestraat 195-0304, 3000 Leuven Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Leuven.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten