Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Peter Benoitlaan 54, 8200 Brugge

Appartement in Brugge
75 m² wonen
1 slaapkamers
1 badkamers
€234.000

Peter Benoitlaan 54 - 8200 Brugge - Maak kennis met deze keurig gerenoveerde 1 slaapkamer penthouse gelegen op een uiterst gegeerde locatie te Sint-Andries. Dit appartement werd in 2016 volledig gestript en gerenoveerd volgens de geldende energievoorwaarden. Het appartement werd afgewerkt met kwalitatieve en tijdloze materialen en voorzien van handige extra's zoals zonnescreens in de leefruimte en een elektronisch verduisterend rolluik in de slaapkamer. Er is een enorme natuurlijke lichtinval aanwezig door de grote raampartijen die tevens voor een aangenaam doorzoneffect zorgen in de leefruimte. Het riant terras is uniek en heeft leuke uitzichten richting de "skyline van Brugge". Met de fiets staat u op 5 min in het centrum van Brugge, de supermarkt, slager, bakker, scholen, station... Een echte toplocatie! Er is een privatieve bovengrondse autostaanplaats inbegrepen in de prijs. Het kleinschalig gebouw werd de laatste jaren al aangepast aan de nieuwe regelgevingen, zo werd de verwarmingsinstallatie al vernieuwd en werd het volledige dak 3 jaar geleden bij geïsoleerd. Dit is een ideale investeringsopportuniteit voor eigen bewoning, of als belegging voor een vlotte en zorgeloze verhuring. Contacteer ons snel voor een bezoek aan dit appartement via 050 45 03 45 of via info@delbecque.immo

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement in Brugge (8200) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het telt 1 slaapkamer, 1 badkamer, een bewoonbare oppervlakte van 75 m². Het pand dateert uit 1973. Het EPC-label is B (187 kWh/m²). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 234.000, ofwel ± € 3.120 per m². Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 647. Online sinds september 2022.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 234.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
75 m²
Bouwjaar
1973
Prijs/m²
€ 3.120
EPC
187 kWh/m² B
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 647
Referentie
79JFVO53EYC4
Makelaar Code
2990
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
ja
Voorkooprecht
nee
Verkavelingsvergunning
nee

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
26/06/2024 Immo Isera Brugge €249.000
15/03/2023 Immo Delbecque €695

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Peter Benoitlaan 54, 8200 Brugge

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 3.120 euro per m².
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is 79JFVO53EYC4.
Wat is de EPC waarde?
De EPC waarde is 187 kWh/m².
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Dit pand werd gebouwd in 1973.
Is er een recht van voorkoop?
Recht van voorkoop: nee.
Wat is het kadastraal inkomen?
Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt 647 euro.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Peter Benoitlaan 54, 8200 Brugge Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Brugge.

Bijkomende informatie

Marktcijfers in Brugge

€488.677gem. huis te koop
€334.749gem. appartement te koop
Alle vastgoedprijzen & prijsevolutie in Brugge →

Vergelijkbare panden te koop in Brugge

Recent verkocht in Brugge

Terug naar resultaten