Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Michel de Braeystraat 50-V14, 2000 Antwerpen

Appartement Verhuurd in Antwerpen
85 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€1.290

Michel de Braeystraat 50-V14 - 2000 Antwerpen - Dit appartement van ca 85 m² bevindt zich op een uitzonderlijke locatie op Nieuw Zuid, vlakbij het Justitiepaleis en de vernieuwde Scheldekaaien. Tal van trendy restaurants, cafeetjes en winkels zijn gelegen op wandelafstand. Een vlotte bereikbaarheid is gegarandeerd door de nabijheid van enkele grote invalswegen.In de leefruimte kan u genieten van een optimale lichtinval dankzij de grote raampartijen in combinatie met de hoekligging. Aansluitend bevindt zich een prachtig terras, langs weerszijden bereikbaar. De open geïnstalleerde keuken in een zwart greeploos design is uitgerust met kookplaat, vaatwasser, koelkast met vriesvak en combi-oven.Ook de slaapkamer is aangenaam licht. Deze kan gebruikmaken van de naastgelegen badkamer met inloopdouche en lavabo. Apart gastentoilet.
De tweede kamer kan ideaal dienst doen als dressing of bureau. Berging met aansluiting voor wasmachine.Een praktische kelderberging is reeds begrepen in de huurprijs.
Een autostaanplaats in de ondergrondse garage is bij te huren aan 135 Euro per maand.Gemeenschappelijke lasten: 150 Euro per maand.
Alle nutsvoorzieningen (warmtenet Zuid, elektriciteit en water) zijn privé op te nemen door de huurder.
EPB nieuwbouw.Onmiddellijk beschikbaar.

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement in Antwerpen (2000) werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 1.290, ofwel ± € 15 per m². Online sinds november 2022. Het telt 1 badkamer, een bewoonbare oppervlakte van 85 m², 2 slaapkamers.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 1.290
Type
Appartement
Bewoonbaar
85 m²
Prijs/m²
€ 15

Ligging & buurt

Michel de Braeystraat 50-V14, 2000 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 15 euro per m².
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 2 slaapkamers.
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
De bewoonbare oppervlakte is 85 m².
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 1 badkamer.
Hoeveel kost dit pand?
De vraagprijs is 1.290 euro.
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is C1TSCWI5E6V-.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Michel de Braeystraat 50-V14, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten