Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Langegang 14-V4, 2000 Antwerpen

Appartement Verhuurd in Antwerpen
136 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€1.430

Langegang 14-V4 - 2000 Antwerpen - Dit appartement van ca 136 m² is gelegen op de vierde verdieping op een heerlijke locatie in de Antwerpse Theaterbuurt. Terrasjes en gezellige pleintjes wisselen elkaar af en ook alle winkels bevinden zich op enkele stappen. Pal in hartje stad, in een rustige zijstraat van Hopland en dus vlakbij de Schuttershofstraat en de gezellige Vogeltjesmarkt… Citylife op zijn best!Bovendien is een vlotte bereikbaarheid gegarandeerd dankzij de nabijheid van tal van invalswegen, openbaar vervoer en het Centraal Station op slechts 5 minuutjes wandelen.Dankzij de grote raampartijen en het schuifraam naar het zuidwestelijk georiënteerde terras van maar liefst ca 20 m² is er aangenaam veel lichtinval in de opengetrokken, royale leefruimte. De keuken met ontbijttoog werd hoogwaardig afgewerkt en voorzien van alle nodige inbouwtoestellen: kookvuur, combi-oven, vaatwasser en koelkast met vriezer.
De tussenruimte kan volledig opengetrokken worden naar de leefruimte toe dankzij de kamerbrede schuifdeur. Deze ruimte kan ideaal dienst doen als bureau. De masterbedroom heeft een achtergelegen dressing. De tweede slaapkamer is voorzien van een praktische kastenwand.Beide slaapkamers kunnen gebruikmaken van de naastgelegen badkamer met lavabo, douche en een toilet. Alles netjes afgewerkt met blauwe mozaïektegels. Apart gastentoilet en berging met aansluiting voor wasmachine. Een tweede praktische bergruimte voorziet in ruim voldoende opslagruimte.Een gemeenschappelijke fietsenstalling vervolledigt het plaatje. Gemeenschappelijke lasten: 125 Euro per maand.
Provisie op het verbruik van water: 50 Euro per maand.
De nutsvoorzieningen gas en elektriciteit zijn privé op te nemen door de huurder.Beschikbaar vanaf 1 februari 2023.

Kerngegevens van dit pand

Dit pand (appartement) in Antwerpen (2000) werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). Online sinds december 2022. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 1.430, ofwel ± € 11 per m². Het pand beschikt over een bewoonbare oppervlakte van 136 m², 2 slaapkamers, 1 badkamer. Het EPC-label is B (133 kWh/m²).

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 1.430
Type
Appartement
Bewoonbaar
136 m²
Prijs/m²
€ 11
EPC
133 kWh/m² B

Ligging & buurt

Langegang 14-V4, 2000 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Er zijn 2 slaapkamers.
Wat is de EPC waarde?
Het energieverbruik (EPC) bedraagt 133 kWh/m².
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Er is 1 badkamer.
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is 95-13N0017P1.
Hoeveel m² heeft dit pand?
De woonoppervlakte bedraagt 136 m².
Wat was de laatst gevraagde prijs?
De gevraagde prijs bedraagt 1.430 euro.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Langegang 14-V4, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten