Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Houten brug 4-, 2000 Antwerpen

Appartement Verhuurd in Antwerpen
39 m² wonen
1 slaapkamers
1 badkamers
€550

Houten brug 4- - 2000 Antwerpen - Ligging: Ideaal gelegen in een bruisende buurt! Met winkels, horeca, invalswegen en openbaar vervoer in de directe omgeving!
Indeling: keuken, woonkamer/slaapkamer en badkamer.

Beschrijving: De gerenoveerde studio is gelegen op de eerste verdieping van een rustig en aangenaam appartementsgebouw. We betreden het appartement via de keuken die uitgerust is met een spoelbak, koelkast, vuur en dampkap. De keuken geeft rechtstreeks toegang tot de eet- en leefruimte. Deze ruimte heeft grote raampartijen en hoge plafonds. Wanneer we doorlopen komen we in een kleine kamer die kan dienen als opbergruimte. Vanuit deze ruimte bereikt men de badkamer, hier is een douche en lavabo en toilet aanwezig. Er is geen aansluiting voor een wasmachine. Het appartement zal nog helemaal geschilderd worden.
Bijzonderheden: - 50 euro gemeenschappelijke kosten- Alle nutsvoorzieningen op eigen meters- Centrale ligging

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement, gelegen in Antwerpen (2000), werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). Het omvat een bewoonbare oppervlakte van 39 m², 1 slaapkamer, 1 badkamer. Online sinds september 2023. De vraagprijs werd tijdens de looptijd verhoogd van € 495 naar € 550 (+11%). Het EPC-label is C (285 kWh/m²). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 550, ofwel ± € 14 per m². Het pand dateert uit 1955.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 550
Type
Appartement
Bewoonbaar
39 m²
Bouwjaar
1955
Prijs/m²
€ 14
EPC
285 kWh/m² C

Ligging & buurt

Houten brug 4-, 2000 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is V7OT5YMFRFZX.
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Dit pand werd gebouwd in 1955.
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 1 badkamer.
Wat is de bewoonbare oppervlakte?
De bewoonbare oppervlakte is 39 m².
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 14 euro per m².
Is er een recht van voorkoop?
Recht van voorkoop: In aanvraag.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Houten brug 4-, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten