Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Leopoldstraat 63, 2000 Antwerpen

Appartement Verhuurd in Antwerpen
40 m² wonen
1 badkamers
€725

Over deze woning

Geniet van het leven in de stad vanaf een toplocatie met deze lichte en gezellige, volledig gemeubileerde studio! Gelegen tussen de Nationale Bank, Den Botaniek en het theaterplein, heb je direct toegang tot de bruisende stad met haar terrasjes, heerlijke restaurants en levendige winkelstraten - allemaal op slechts een steenworp afstand van je voordeur. De studio bevindt zich op de derde verdieping aan de rustige achterkant van een goed onderhouden gebouw. Het lichte en gezellige woonslaapgedeelte, dat uitkomt op een aangenaam terrasje, is een heerlijke plek om tot rust te komen. Aangrenzend aan de leefruimte bevindt zich een open keuken, volledig en gebruiksvriendelijk geïnstalleerd met o.a. een combi-oven en vaatwasser om jouw verblijf zo comfortabel mogelijk te maken. De verzorgde badkamer is voorzien van een douche, wastafel met meubel, en toilet. Bovendien is er ook een wasmachine beschikbaar. De studio werd in 2020 volledig gerenoveerd en verkeert in uitstekende staat! De woning is beschikbaar vanaf 15 februari. De maandelijkse kosten bedragen slechts 89 euro, inclusief waterverbruik. Gas en elektriciteit worden apart gemeten, maar wees gerust: deze studio is volledig ingesloten en heeft daardoor een laag verbruik. Een nieuw EPC certificaat is in aanvraag en zal naar verwachting een B-attest zijn. Mis deze kans niet om te genieten van het stadsleven op zijn best!

Omschrijving van de makelaar

Leopoldstraat 63 - 2000 Antwerpen - Lichte, bemeubelde studio met een terrasje!

Ligging
Gelegen op absolute top locatie tussen de Nationale Bank, Den Botaniek en het theaterplein .
Op enkele stappen van de deur duik je in de gezellige drukte van terrasjes, leuke restaurants en winkelstraten.

Indeling
De studio is gelegen op de derde verdieping aan de achterzijde van een verzorgd gebouw (heel rustig!).
Het leef/slaapgedeelte is licht en gezellig en geeft uit op een aangenaam terrasje. Aansluitend vinden we een open keuken die volledig en gebruiksvriendelijk is volledig geïnstalleerd (incl. combi-oven én vaatwasser). De verzorgde badkamer bestaat uit een douche, wastafel met meubel en toilet. Een wasmachine is ook voorzien.
De studio werd in 2020 gerenoveerd en is in uitstekende staat!

Bijzonderheden
Beschikbaar vanaf 15-02.
Maandelijkse kosten 89 euro (incl. waterverbruik).
Verbruik gas en elektriciteit met eigen meter.
De studio heeft een laag verbruik aangezien deze volledig ingesloten is.
Nieuw EPC in aanvraag (zal vermoedelijk B attest zijn)

Kerngegevens van dit pand

Deze appartement gelegen in Antwerpen (2000) werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). Online sinds februari 2024. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 725, ofwel ± € 18 per m². Je vindt er 1 badkamer, een bewoonbare oppervlakte van 40 m². Het EPC-label is D (392 kWh/m²).

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 725
Type
Appartement
Bewoonbaar
40 m²
Prijs/m²
€ 18
EPC
392 kWh/m² D

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
22/06/2026 Particulier €165.000
11/05/2026 Immo BIB €184.900

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Leopoldstraat 63, 2000 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is de bewoonbare oppervlakte?
De woonoppervlakte bedraagt 40 m².
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
Er is 1 badkamer.
Wat is de vraagprijs van dit pand in Antwerpen?
De gevraagde prijs bedraagt 725 euro.
Wat is het energieverbruik (EPC)?
Het energieverbruik (EPC) bedraagt 392 kWh/m².
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 18 euro per m².
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is LH0SFTUU1PM0.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Leopoldstraat 63, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten