Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Klapdorp 34-V2, 2000 Antwerpen

Appartement Verhuurd in Antwerpen
73 m² wonen
1 slaapkamers
1 badkamers
€990

Over deze woning

Op zoek naar een gezellig gemeubeld appartement in het bruisende stadscentrum? Ontdek dit sfeervolle appartement van maar liefst 73 vierkante meter, gelegen op de tweede verdieping van een compact gebouw. De locatie is werkelijk ideaal, midden in de stad en op loopafstand van de levendige Kaaien en het hippe Eilandje. Bij binnenkomst verwelkomt de lichte leefruimte u onmiddellijk, naadloos overvloeiend in een open keuken. Hier kunt u genieten van het comfort van een onderhoudsvriendelijke tegelvloer, terwijl de rest van het appartement is uitgerust met een doorlopende, warme laminaatvloer. Het salon biedt toegang tot een charmant terras, een rustgevend plekje gelegen aan de achterzijde van het appartement, weg van de drukte van de stad. Aan de voorzijde vinden we de ruime slaapkamer, die extra opbergruimte biedt dankzij een grote ingebouwde kast. De functionele badkamer is afgewerkt met een inloopdouche en wastafel met opbergruimte, waar ook de wasmachine strategisch geplaatst werd. Daarnaast beschikt het appartement over een apart toilet voor extra gemak. Houd er rekening mee dat de gemeenschappelijke lasten 95 euro per maand bedragen. De nutsvoorzieningen zoals elektriciteit, gas en water dienen privé opgenomen te worden door de huurder. Het goede nieuws? Dit schitterende stadsappartement is onmiddellijk beschikbaar. Snel zijn is de boodschap!

Omschrijving van de makelaar

Klapdorp 34-V2 - 2000 Antwerpen - Gemeubeld appartement van ca 73 m² op de tweede verdieping van een kleinschalig gebouw. In het centrum van de stad en op wandelafstand van de Kaaien en het Eilandje. Bij het betreden van de woonst komt u meteen in de leefruimte met open keuken. Het salon geeft uit op een leuk terras, rustig gelegen aan de achterzijde van het appartement. Een doorlopende laminaatvloer werd voorzien in heel het appartement. In de keuken werd een onderhoudsvriendelijke tegelvloer voorzien. De slaapkamer bevindt zich aan de voorzijde en is aangenaam ruim. Deze beschikt bovendien over een grote maatkast.
De badkamer is afgewerkt met een inloopdouche en wastafel met opbergmogelijkheid. Ook de wasmachine werd hier geplaatst.
Apart toilet. Gemeenschappelijke lasten: 95 Euro per maand.
De nutsvoorzieningen elektriciteit, gas en water zijn privé op te nemen door de huurder.
Onmiddellijk beschikbaar.

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement, gelegen in Antwerpen (2000), werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). Het EPC-label is A (87 kWh/m²). Online sinds februari 2024. Het omvat een bewoonbare oppervlakte van 73 m², 1 badkamer, 1 slaapkamer. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 990, ofwel ± € 14 per m².

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 990
Type
Appartement
Bewoonbaar
73 m²
Prijs/m²
€ 14
EPC
87 kWh/m² A

Ligging & buurt

Klapdorp 34-V2, 2000 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is het energieverbruik (EPC)?
De EPC waarde is 87 kWh/m².
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Dit pand heeft 1 slaapkamer.
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
Dit pand heeft 1 badkamer.
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 14 euro per m².
Wat was de laatst gevraagde prijs?
De vraagprijs is 990 euro.
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is S8BS7SCLYV-V.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Klapdorp 34-V2, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten