Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Nationalestraat 75, 2000 Antwerpen

Appartement Verhuurd in Antwerpen
65 m² wonen
1 slaapkamers
1 badkamers
€825

Nationalestraat 75 - 2000 Antwerpen - Wonen op een toplocatie in Antwerpen

Het appartement is super centraal gelegen in de Nationalestraat, op de grens van het historisch centrum en de Sint-Andrieswijk. Omgeven door gezellige restaurants, trendy bars en verschillende supermarkten. Direct aan belangrijke invalswegen, de Ring van Antwerpen en openbaar vervoer. Velostation op wandelafstand.

· 1 slaapkamer appartement
· Direct beschikbaar
· Toplocatie

Het appartement van 62 m² is gelegen op de 3e en hoogste verdieping en bereikbaar per trap. Je komt binnen via de ruime, zonnige leefruimte, ingedeeld in een living en eetkamer met aansluitend de aparte keuken, geïnstalleerd met toestellen. Aan de rustige achterzijde van het appartement bevindt zich de slaapkamer. Verder is de badkamer uitgerust met een douche, een wastafel en een wc.

Gemeenschappelijke kosten: 50 euro/maand (elektriciteit voor gemeenschappelijke ruimtes en privé waterverbruik).
De nutsvoorzieningen (energie) zijn individueel gemeten en komen voor rekening van de huurder.

Interesse Gelieve uw gegevens in te vullen onderaan de advertentie op onze website https://www.sinjoor.be. De dossierverantwoordelijke zal vervolgens zo snel mogelijk contact met u opnemen.

Kerngegevens van dit pand

Dit pand (appartement) in Antwerpen (2000) werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 825, ofwel ± € 13 per m². Het EPC-label is D (325 kWh/m²). Online sinds mei 2024. Het pand beschikt over een bewoonbare oppervlakte van 65 m², 1 slaapkamer, 1 badkamer. Het pand dateert uit 1900.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 825
Type
Appartement
Bewoonbaar
65 m²
Bouwjaar
1900
Prijs/m²
€ 13
EPC
325 kWh/m² D

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
28/05/2024 Particulier €825

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Nationalestraat 75, 2000 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
De woonoppervlakte bedraagt 65 m².
Hoeveel kost dit pand?
De gevraagde prijs bedraagt 825 euro.
Wanneer werd dit pand gebouwd?
De woning dateert uit 1900.
Wat is het energieverbruik (EPC)?
Het energieverbruik (EPC) bedraagt 325 kWh/m².
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is 43FTHEATFDHU.
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Er zijn 1 slaapkamer.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Nationalestraat 75, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten