Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Italiëlei 100, 2000 Antwerpen

Appartement Verhuurd in Antwerpen
57 m² wonen
1 slaapkamers
1 badkamers
€800

Italiëlei 100 - 2000 Antwerpen - 1-slaapkamerappartement te huur in centrum Antwerpen
Ligging: Ideaal gelegen op een centrale locatie in hartje Antwerpen! Met winkels, horeca, scholen en openbaar vervoer in de nabije omgeving.
Indeling: inkomhal, apart toilet, leef- en eetruimte, halfopen keuken, badkamer, slaapkamer, terras.
Beschrijving: Het appartement is gelegen op de 3de verdieping van rustig en aangenaam appartementsgebouw en is bereikbaar met de trap en lift. We betreden het appartement in de inkomhal dewelke toegang geeft tot alle andere ruimten. Aan de voorzijde van het appartement bevindt zich de leef- en eetruimte, hier genieten van veel natuurlijke lichtinval! Aansluitend is er een halfopen keuken voorzien dewelke volledig is geïnstalleerd. Aan de achterzijde van het appartement bevindt zich een ruime slaapkamer met toegang tot het terras (met een opp. van 4m²). Verder is er een badkamer met lavabo en douche in bad. Bezoek zeker aanbevolen!
Extra:
- EPC: 159kWh/m2/jaar
- Gemeenschappelijke kosten: €80 provisie (incl. verwarming water privé)  €90 forfait (onderhoud gemeenschappelijke delen lift)
- 57m² (cfr. EPC)

Overstromingsgevoeligheid perceel: klasse A
Overstromingsgevoeligheid gebouw: klasse A

Kerngegevens van dit pand

Dit pand (appartement) in Antwerpen (2000) werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). Het EPC-label is B (153 kWh/m²). Het pand beschikt over 1 slaapkamer, 1 badkamer, een bewoonbare oppervlakte van 57 m². De laatst gevraagde prijs bedroeg € 800, ofwel ± € 14 per m². Online sinds september 2024.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 800
Type
Appartement
Bewoonbaar
57 m²
Prijs/m²
€ 14
EPC
153 kWh/m² B

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
02/07/2021 AT Home en Partners €235.000
17/08/2011 -- €150.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Italiëlei 100, 2000 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is het energieverbruik (EPC)?
Het energieverbruik (EPC) bedraagt 153 kWh/m².
Geldt er een voorkooprecht op dit pand?
Recht van voorkoop: Niet van toepassing.
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Er zijn 1 slaapkamer.
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is -5KOQ7NUPYZ-.
Hoeveel m² heeft dit pand?
De woonoppervlakte bedraagt 57 m².
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
Er is 1 badkamer.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Italiëlei 100, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten