Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Kipdorpbrug 6, 2000 Antwerpen

Appartement Verhuurd in Antwerpen
€3.500

Kipdorpbrug 6 - 2000 Antwerpen - Aanbod via biedingen tot 28/04.Nabij de Seefhoek en de universiteit van Antwerpen, wordt een ingericht bruin café met terras en woonst aangeboden. De overname omvat : * het ingerichte café (50m2) met terras (18m2)* het bovenliggende appartement (triplex) van 150m2 (ontruimd en borstelschoon gemaakt).* het gebruik van de handelsbenaming "De Kleine Opera"* het recht op huurhernieuwing aan 1600 eur/maand voor het volledige pand.Let wel : de afname dranken dient te gebeuren via Interbrew.

Kerngegevens van dit pand

Deze appartement gelegen in Antwerpen (2000) werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). Online sinds april 2022. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 3.500.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 3.500
Type
Appartement

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
08/04/2022 Troostwijk Real Estate €3.500

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Kipdorpbrug 6, 2000 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat was de laatst gevraagde prijs?
De gevraagde prijs bedraagt 3.500 euro.
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is TK4JD76WYI4T.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Kipdorpbrug 6, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten