Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Frankrijklei 5-1209, 2000 Antwerpen

Appartement Verhuurd in Antwerpen
€1.150

Frankrijklei 5-1209 - 2000 Antwerpen - Op een toplocatie in Antwerpen kan u vlak naast de vernieuwde Operabuurt de Antwerp Tower terugvinden. De appartementen hebben een adembenemend uitzicht over de Stad Antwerpen om bij weg te dromen. Het gebouw is centraal gelegen tussen het centraal station en de Meir, vlak naast het tramstation Opera.

Ondergronds vindt u de parkeerplaats met elektrische laadpaal terug. Via de nieuwe Leien bent u met de wagen snel in en uit het stad.

Het 1-slaapkamer-appartement is kwalitatief en stijlvol afgewerkt. De badkamer beschikt over een inloopdouche met regendouchekop, een handdoekradiator, een enkele lavabo met opbergmogelijkheid en een spiegel. In de keuken is er een oven, een kookplaat met 4 kookzones, een spoelbak en een grote koelkast met diepvriesvak. In de inkomhal bevindt zich een toilet en een berging/wasplaats met technische ruimte. Het appartement beschikt over de allernieuwste technische snufjes (centrale intercom, sprinklers) en vloerverwarming. Dankzij de hoge ramen die van vloer tot plafond lopen komt er zeer veel natuurlijk licht het appartement binnen. Eveneens is het appartement, als ook het overdekte leefterras zuidelijk gelegen. De ingebouwde elektrische zonneschermen in de leefruimte bieden extra verduistering tijdens de zonnige zomermaanden.
Het appartement beschikt over een aparte berging.

Huurprijs 1.050,00 euro appartement
Huurprijs 150,00 euro autostaanplaats
Provisie 150,00 euro (excl. G/W/E)

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement in Antwerpen (2000) werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 1.150. Online sinds april 2022.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 1.150
Type
Appartement

Ligging & buurt

Frankrijklei 5-1209, 2000 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is -6DVZ6Y6F2TE.
Hoeveel kost dit pand?
De vraagprijs is 1.150 euro.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Frankrijklei 5-1209, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten