Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Leopold de Waelstraat 22, 2000 Antwerpen

Appartement Verhuurd in Antwerpen
40 m² wonen
1 slaapkamers
1 badkamers
€590

Leopold de Waelstraat 22 - 2000 Antwerpen - Het appartement bevind zich op het 2e verdiep van een appartementsgebouw op het trendy Zuid te Antwerpen.
Bij het binnenkomen hebben we een open woonruimte en ingerichte keuken.
De keuken bestaat uit een ingebouwde frigo, spoelbak, fornuis en dampkap, alsook voldoende kasten en bergruimte.
De badkamer is uitgerust met douche, wastafel met spiegel.
Achteraan vinden we een knusse slaapruimte, er is een kleine duplex ruimte waar men extra bergruimte heeft.
Door het behoud van originele elementen zoals de houten plankenvloer en de moulures aan het plafond geeft het een absolute meerwaarde aan het appartement.
De houten ramen zijn voorzien van dubbele beglazing en verwarming bestaande uit convector op aardgas . Elk appartement heeft persoonlijke meters voor gas, water en elektriciteit.
De 25€ algemene kosten omvatten de elektriciteit voor gemeenschappelijke delen en de reparatiekosten die daar nodig zijn.

Het appartement is instap klaar, de opfrissingswerken van de gang zijn bijna afgerond.

Er heerst een uiterst aangename sfeer tussen de bewoners van het gebouw.

U kan ons enkel bereiken via e-mail, graag een kort woordje over jezelf.
Bij een uitnodiging voor een bezoek vragen we van 3 loonfiches te kunnen voorleggen, en bij intrede een attest voor u brandverzekering.

immobiliën gelieve zich te onthouden.

mogelijkheid om het appartement te bekijken mits afspraak op maandag tussen 17u en 18u en zaterdag tussen 11u en 12u

Kerngegevens van dit pand

Deze woning — een appartement in Antwerpen (2000) — werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). De woning biedt een bewoonbare oppervlakte van 40 m², 1 badkamer, 1 slaapkamer. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 590, ofwel ± € 15 per m². Het EPC-label is C (240 kWh/m²). Online sinds maart 2020.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 590
Type
Appartement
Bewoonbaar
40 m²
Prijs/m²
€ 15
EPC
240 kWh/m² C

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
03/05/2026 Particulier €499.000
28/03/2026 Particulier €499.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Leopold de Waelstraat 22, 2000 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoeveel badkamers heeft dit pand?
De woning telt 1 badkamer.
Wat is de bewoonbare oppervlakte?
Het pand heeft een bewoonbare oppervlakte van 40 m².
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
De woning telt 1 slaapkamer.
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is 3490620200313174009.
Wat is de vraagprijs van dit pand in Antwerpen?
Dit pand wordt aangeboden voor 590 euro.
Wat is de EPC waarde?
Het pand heeft een EPC-waarde van 240 kWh/m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Leopold de Waelstraat 22, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten