Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Korte Vlierstraat 2-V3, 2000 Antwerpen

Appartement Verhuurd in Antwerpen
83 m² wonen
1 slaapkamers
1 badkamers
€1.125

Korte Vlierstraat 2-V3 - 2000 Antwerpen - Prachtig appartement van ca 83 m² in de “Rijkswachtkazerne”, een unieke site waar de authenticiteit van dit historische gebouw gecombineerd werd met strakke nieuwbouwarchitectuur. Een zeer centrale locatie in Antwerpen met tal van antiekwinkeltjes en gezellige restaurantjes en cafeetjes in de directe omgeving. Een vlotte bereikbaarheid is gegarandeerd door de nabijheid van diverse invalswegen.De volledige voorgevel werd opengetrokken met grote raampartijen, wat zorgt voor een prachtige lichtinval in de leefruimte. Deze geeft bovendien uit op het inpandige terras van ca 7 m² met doorzicht op de Schelde en de gezellige Kloosterstraat.
De moderne keuken met kookeiland werd uitgevoerd in een wit design met composiet werkblad en geëquipeerd met koelkast met vriesvak, combi-oven, vaatwasser en inductievuur.Er is gewerkt met een middenblok in notelaar. Hier zijn tal van maatkasten en een toilet netjes mee ingewerkt. Met een kamerhoge schuifdeur kan het nachtgedeelte volledig afgesloten worden van de leefruimte.Het slaapgedeelte bevindt zich aan de rustige achterzijde en kan genieten van zicht op de binnentuin. Ensuite bevindt zich de moderne badkamer met inloopdouche en stijlvol lavabomeubel.Praktische berging met aansluiting voor wasmachine en droogkast.Een autostaanplaats in de ondergrondse garage is reeds begrepen in de huurprijs.Gemeenschappelijke lasten: 100 Euro per maand.
Alle nutsvoorzieningen (gas, water en elektriciteit) zijn privé op te nemen door de huurder.Beschikbaar vanaf 1 oktober 2022.

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement, gelegen in Antwerpen (2000), werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). Het omvat 1 badkamer, 1 slaapkamer, een bewoonbare oppervlakte van 83 m². Online sinds augustus 2022. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 1.125, ofwel ± € 14 per m². Het EPC-label is A (92 kWh/m²).

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 1.125
Type
Appartement
Bewoonbaar
83 m²
Prijs/m²
€ 14
EPC
92 kWh/m² A

Ligging & buurt

Korte Vlierstraat 2-V3, 2000 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 1 slaapkamer.
Wat was de laatst gevraagde prijs?
De vraagprijs is 1.125 euro.
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is AXZ9G8SA0I5E.
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 1 badkamer.
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 14 euro per m².
Wat is de EPC waarde?
De EPC waarde is 92 kWh/m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Korte Vlierstraat 2-V3, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten