Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Van Den Nestlei 22, 2018 Antwerpen

Appartement Verhuurd in Antwerpen
87 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€1.190

Van Den Nestlei 22 - 2018 Antwerpen - Lichtrijk tweeslaapkamer appartement met terras en hoge plafonds.
Het appartement bevindt zich op de 3e verdieping en is gelegen in het bruisende Zurenborg, dicht bij winkels en openbaar vervoer.

De Van Den Nestlei is een straat die gekarakteriseerd wordt door een groene berm met bomen en typische herenhuizen.
Het gebouw heeft dan ook veel authentieke elementen en is voorzien van hoge plafonds en een vloer in visgraat parket.
De ruimtes zijn gelegen rond een centrale vide waardoor er veel licht binnenvalt.
Het gebouw werd in 2014 gerenoveerd en is instapklaar!

Het appartement is voorzien van een gemeenschappelijke fietsenstalling. Daarnaast is er een ruime privé kelder.

Beschikbaar vanaf 1 november 2025.

Wenst u een bezoek of meer informatie
U kan me bereiken op 0492 76 16 35.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 1.190
Type
Appartement
Bewoonbaar
87 m²
Prijs/m²
€ 14

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
26/10/2025 Particulier €1.190
29/09/2025 Particulier €1.300

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Van Den Nestlei 22, 2018 Antwerpen

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Van Den Nestlei 22, 2018 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten