Rue de Tenbosch , 1050 Elsene
Rue de Tenbosch - 1050 Elsene - Quartier Châtelain - Votre agence MYIMMO Ixelles vous propose ce lumineux 3 chambres (NON meublé) !
Disponible le 15 janvier !
Le bien se compose d'un grand salon avec salle à manger, d'une cuisine super-équipée, de 3 chambres, d'1 salle de bain et 1 salle de douche.
Le bien dispose d'une cave ainsi que d'un jardin partagé avec la copropriété.
Ascenseur, vidéophone, double vitrages, belles finitions.
Charges: 150€ pour le gaz, l'eau et l'entretien des communs.
Bail de 3 ans souhaité.
Infos & visites au 32 2 537 13 07 ou via ixelles@myimmo.be
Kerngegevens van dit pand
Dit appartement in Elsene (1050) werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). Het EPC-label is B (140 kWh/m²). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 1.800. Online sinds november 2023. Het telt 3 slaapkamers, 2 badkamers. Het pand dateert uit 1930.
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Rue de Tenbosch, 1050 Elsene
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Rue de Tenbosch, 1050 Elsene
Veelgestelde vragen over dit pand
Wat is het energieverbruik (EPC)?
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
Hoeveel kost dit pand?
Wanneer werd dit pand gebouwd?
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Elsene.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.