Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Bergensesteenweg 56-2-1, 1500 Halle

Appartement Verhuurd in Halle
80 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€825

Bergensesteenweg 56-2-1 - 1500 Halle - Omschrijving 2-slaapkamer appartement op 2e verdieping Dit leuk appartement situeert zich op de tweede verdieping van een historisch gebouw met slechts 4 appartementen. Er is geen lift. Achter het gebouw is een gemeenschappelijke binnentuin. Er is toegang tot een kelder, waar per appartement een waterverzachter is voorzien. Fietsen kunnen gestald worden in de binnentuin of in een afgesloten fietsenstalling. Restafval en PMD kan in de binnentuin geplaatst worden. Alles inbegrepen in de huurprijs. Het gebouw werd volledig gerenoveerd in 2009 en het appartement kreeg een EPC score van 123.
Indeling: inkomhal, living met open ingerichte keuken, badkamer met bad/douche, afzonderlijk toilet en twee slaapkamers, waarvan 1 met ingebouwde kasten. Geolied parket in alle kamers, tegels in de badkamer. Unieke ligging op 100 m van de winkelstraat en op enkele minuten van het station.
Maandelijkse forfaitaire last van € 45 voor o.m. onderhoud van de gemeenschappelijke inkomhal en tuin, onderhoud van de waterverzachter en brandverzekering huurdersaansprakelijkheid.
Optioneel kan er een parkeerplaats gehuurd worden achter het gebouw voor €30/maand

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement in Halle (1500) werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 825, ofwel ± € 10 per m². Het werd gerenoveerd in 2010. Het telt een bewoonbare oppervlakte van 80 m², 2 slaapkamers, 1 badkamer. Online sinds september 2024.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 825
Type
Appartement
Bewoonbaar
80 m²
Prijs/m²
€ 10

Ligging & buurt

Bergensesteenweg 56-2-1, 1500 Halle

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 10 euro per m².
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
De woning telt 1 badkamer.
Wat is de vraagprijs van dit pand in Halle?
Dit pand wordt aangeboden voor 825 euro.
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is J62PX6GOEWF2.
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
De woning telt 2 slaapkamers.
Wat is de bewoonbare oppervlakte?
Het pand heeft een bewoonbare oppervlakte van 80 m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Bergensesteenweg 56-2-1, 1500 Halle Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Halle.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten