Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Hendrik van Veldekesingel , 3500 Hasselt

Appartement Verhuurd in Hasselt
93 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€1.025

Hendrik van Veldekesingel - 3500 Hasselt - Ruim instapklaar 2 slaapkamer-appartement met aparte ingerichte dressing kamer. Gelegen op een 5e verdieping met panoramisch vergezicht op het Ceder Park. Een lounge-terras is bij een dergelijk appartement een must-have. Gezien de 5e verdieping is het er ook zeer rustig wonen met veel privacy. Voor de afwerking van de vloeren werd gekozen voor een keramische tegel met Bianco Carrara Marmer print, wat ook extra klasse aan het appartement geeft. Behalve dat het appartement zéér energiezuinig is, werd het met veel zorg afgewerkt en onderhouden.
Het appartement ligt in een jonge residentie waar onderhoud en een aangename sfeer troef zijn. Het appartement is voorzien van een ventilatie D-systeem.
Het appartement is onmiddellijk beschikbaar.
Op wandel- of fietsafstand ligt het winkelcentrum.

Uitzonderlijke troeven:
Dressing kamer
Grote badkamer met ligbad/douche
Wasplaats met aansluiting voor wasmachine en droogkast
Apart toilet, niet op de badkamer
Groot zon-gericht overdekt lounge-terras
Energiezuinig appartement
het klimaat binnen heb je ook in de hand via de stille airco, zonder buiten unit
een panoramisch vergezicht
mooi voorliggend park/tuin, kindvriendelijke omgeving
Ligging: in het groen, binnen grote ring van Hasselt maar toch vlakbij alles
Instapklaar
Mogelijkheid een ondergrondse parkeerplaats te huren voor € 75/maand. Niet verplicht. Langs de weg is voldoende parkeerplaats.
De huurprijs is inclusief de algemene kosten (waarde ongeveer € 90/maand).
Nutsvoorzieningen (water, elektriciteit en aardgas) zijn individueel.
Wenst u meer inlichtingen of een bezoek: contacteer dan MCA-Vastgoed via GSM 0485 34 56 71. Ook buiten kantooruren bereikbaar. Bezichtigingen kunnen mits afspraak ook in het week-end.

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement, gelegen in Hasselt (3500), werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). Online sinds november 2022. Het omvat 2 slaapkamers, een bewoonbare oppervlakte van 93 m², 1 badkamer. Het pand dateert uit 2018. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 1.025, ofwel ± € 11 per m².

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 1.025
Type
Appartement
Bewoonbaar
93 m²
Bouwjaar
2018
Prijs/m²
€ 11

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
15/11/2022 MCA Vastgoed €1.025
15/11/2022 MCA Vastgoed €365.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Hendrik van Veldekesingel, 3500 Hasselt

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is de vraagprijs van dit pand in Hasselt?
De gevraagde prijs bedraagt 1.025 euro.
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Er is 1 badkamer.
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 11 euro per m².
Wat is de bewoonbare oppervlakte?
De woonoppervlakte bedraagt 93 m².
Wat is de EPC waarde?
Het energieverbruik (EPC) bedraagt 65,34 kWh/m².
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
De woning dateert uit 2018.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Hendrik van Veldekesingel, 3500 Hasselt Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Hasselt.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten