Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Lei 8D-0201, 3000 Leuven

Appartement Verhuurd in Leuven
120 m² wonen
3 slaapkamers
1 badkamers
€1.400

Lei 8D-0201 - 3000 Leuven - OPGELET: GEEN STUDENTEN TOEGESTAAN & GEEN CO-HOUSING
prachtig gerenoveerd appartement met absolute topligging in centrum Leuven.
Vlakbij bushaltes en een makkelijke bereikbaarheid te voet naar het centrum. Met uitzicht op de nieuwe hippe Velodroom.

Dit appartement is helemaal gerenoveerd en er is echt gelet op een zeer stijlvol design. De woning is voorzien van een prachtige parketvloer in de lichtrijke leefruimte. Deze geeft uit op een gezellig avond terras.
De keuken is hyper geinstalleerd. Alle toestellen zijn van topmerken en de kasten zijn voorzien van handige apotheek lades om opslagruimte te maximaliseren.
De frigo is tevens voorzien van een diepvries en een ijsmachine voor ijsblokjes, chrushed ice of ijskoud water.
Er is tevens een extra grote inductie kookplaat en zowel een combi oven als een aparte oven.
De badkamer is met douche, apart toilet en wastafel met meubels.
er zijn 3 ruime slaapkamers waarvan 1 uitgeeft op een mooi zonnig terras.
De ruime inkomhal is centraal in het appartement en er is tevens een gastentoilet alsook 2 bergingen waarvan 1 met een gebetoneerde kluis.
De voordeur is van een degelijke gepantserde kwaliteit met meerpunt sloten.

Exclusief voorschot op gemeenschappelijke delen bedragen 200 Euro per maand en zijn inclusief waterverbruik.
Mogelijkheid om een goede afgesloten garagebox onder het gebouw met elektrische poort bij te huren : 150 Euro per maand
Voor fietsen is er tevens een ondergrondse fietsenparking.
Enkel lange duur huurovereenkomsten, geen kort verblijf aub.
Onmiddellijk beschikbaar.
Dit 3 slaapkamer appartement heeft een zeer goede EPC, de ramen zijn tevens voorzien van elektrisch bedienbare rolluiken.

Interesse Contacteer ons via 0470 55 64 24 of info@immolivit.be

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement, gelegen in Leuven (3000), werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). Online sinds augustus 2023. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 1.400, ofwel ± € 12 per m². Het pand dateert uit 1994. Het EPC-label is B (116 kWh/m²). Het omvat 1 badkamer, 3 slaapkamers, een bewoonbare oppervlakte van 120 m².

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 1.400
Type
Appartement
Bewoonbaar
120 m²
Bouwjaar
1994
Prijs/m²
€ 12
EPC
116 kWh/m² B

Ligging & buurt

Lei 8D-0201, 3000 Leuven

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is de EPC waarde?
Het pand heeft een EPC-waarde van 116 kWh/m².
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Het bouwjaar is 1994.
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
Het pand heeft een bewoonbare oppervlakte van 120 m².
Hoeveel kost dit pand?
Dit pand wordt aangeboden voor 1.400 euro.
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
De woning telt 3 slaapkamers.
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is 5WJ6LVUDPLYD.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Lei 8D-0201, 3000 Leuven Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Leuven.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten