Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Leopold II-Laan 2, 8400 Oostende

Appartement Verhuurd in Oostende
120 m² wonen
€1.000

Leopold II-Laan 2 - 8400 Oostende - VOLLEDIG VERNIEUWD WOONAPPARTEMENT MET PRACHTIG ZICHT OP HET LEOPOLDPARK !
Dit prachtig appartement werd net volledig gerenoveerd en afgewerkt met hoogwaardige materialen.
Er is een mooie inkomhall met gastentoilet, vanuit de zuid gerichte ruime woonkamer hebt u een subliem zicht op het Leopoldpark. Aansluitend bevindt zich de volledig nieuwe en uitgeruste keuken en berging. De berging werd voorzien van een aansluiting voor wasmachine.
De nachthall leidt naar twee ruime slaapkamers met ingemaakte kasten, telkens met hun eigen douchekamer met lavabo.
4de verdiepingBeschikbaar vanaf 1 januari 2023Oppervlakte appartement : 120 m²Slechts 1 appartement per verdiepingCentrale verwarming op stookoliePrivate kelder in de ResidentieVoorschot op de vaste kosten en verwarming : € 200 per maandEPC : 222

Kerngegevens van dit pand

Deze woning — een appartement in Oostende (8400) — werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). Het werd gerenoveerd in 2020. Het EPC-label is C (222 kWh/m²). De woning biedt een bewoonbare oppervlakte van 120 m². Online sinds oktober 2022. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 1.000, ofwel ± € 8 per m².

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 1.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
120 m²
Bouwjaar
1967
Prijs/m²
€ 8
EPC
222 kWh/m² C

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
27/06/2026 Immo ter Streep €850
03/05/2021 Immoplanning €895

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Leopold II-Laan 2, 8400 Oostende

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is D2YBH2HVH2AY.
Wat is de EPC waarde?
Het energieverbruik (EPC) bedraagt 222 kWh/m².
Hoeveel m² heeft dit pand?
De woonoppervlakte bedraagt 120 m².
Wat was de laatst gevraagde prijs?
De gevraagde prijs bedraagt 1.000 euro.
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
De woning dateert uit 1967.
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 8 euro per m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Leopold II-Laan 2, 8400 Oostende Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Oostende.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten