Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Albert I-Promenade 33, 8400 Oostende

Appartement Verhuurd in Oostende
35 m² wonen
€725

Albert I-Promenade 33 - 8400 Oostende - Ontdek deze gezellige gemeubelde studio met adembenemend frontaal zeezicht, gelegen op de vijfde verdieping. Met zijn ideale ligging en knusse inrichting is deze studio perfect als tweede verblijf aan de Belgische kust. Bij het betreden van de studio wordt u meteen verwelkomd door een sfeervolle leefruimte die naadloos overgaat in de keuken, wat samen een oppervlakte van 25m² vormt. De grote ramen bieden een panoramisch uitzicht op de zee, waardoor u kunt genieten van adembenemende zonsondergangen en de rustgevende geluiden van de golven. De keuken is goed uitgerust met een dampkap, elektrische kookplaat, koelkast met diepvriesvak, oven en microgolfoven. Hier kunt u uw culinaire vaardigheden laten zien en heerlijke maaltijden bereiden. Er is voldoende kastruimte om uw keukengerei en boodschappen op te bergen. De badkamer is voorzien van een douche, enkele lavabo en een toilet. Het appartement beschikt over verschillende inbouwkasten, waardoor u voldoende opbergruimte heeft voor uw persoonlijke bezittingen. Er is ook een handig opklapbed aanwezig, wat ruimte bespaart en het gemakkelijk maakt om de studio op te ruimen. De huurprijs voor deze prachtige studio bedraagt € 725 per maand, met een maandelijkse bijdrage van € 75 voor algemene onkosten en € 75 voor verwarming. Plan zeker en vast uw afspraak in om deze topper te bezichtigen en uw droom van een gezellige studio met frontaal zeezicht in het centrum van Oostende waar te maken.

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement, gelegen in Oostende (8400), werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). Het pand dateert uit 1973. Het EPC-label is B (141 kWh/m²). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 725, ofwel ± € 21 per m². Het omvat een bewoonbare oppervlakte van 35 m². Online sinds juni 2023.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 725
Type
Appartement
Bewoonbaar
35 m²
Bouwjaar
1973
Prijs/m²
€ 21
EPC
141 kWh/m² B

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
30/06/2023 Dermul €725
26/05/2023 Dermul €725

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Albert I-Promenade 33, 8400 Oostende

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 21 euro per m².
Is er een recht van voorkoop?
Recht van voorkoop: Nee.
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Het bouwjaar is 1973.
Hoeveel kost dit pand?
Dit pand wordt aangeboden voor 725 euro.
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
Het pand heeft een bewoonbare oppervlakte van 35 m².
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is MSL72BQO6UGN.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Albert I-Promenade 33, 8400 Oostende Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Oostende.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten