Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Peperstraat 16A, 8647 Lo-Reninge

Garage Verhuurd in Lo-Reninge
150 m² wonen
300 m² perceel
3 slaapkamers
€750

Peperstraat 16A - 8647 Lo-Reninge - In het pittoreske dorp Reninge (deelgemeente van Lo-Reninge) vestigt deze prachtige nieuwbouwwoning. Het pand is op het gelijksvloers ingedeeld met een inkomhal met apart toilet, een ruime living annex ingerichte keuken (oven, elektrische kookplaat, koelkast, dubbele spoelbak en vaatwas) en een garage met automatische poort. Via het schuifraam in de woonkamer bereikt u de aangelegde tuin met zonovergoten terras. Op de eerste verdieping bevinden zich 3 volwaardige slaapkamers, een badkamer (ligbad, inloopdouche, badkamermeubel met 2 lavabo's en toilet) en een bergruimte met toegang tot de zolder. Alle nutsvoorzieningen zijn aanwezig (elektriciteit, aardgas en stadswater), alsook een regenwaterput met een inhoud van 20.000l.









ONMIDDELIJK BESCHIKBAAR

Kerngegevens van dit pand

Dit pand (garage) in Lo-Reninge (8647) werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 750, ofwel ± € 5 per m². Het pand beschikt over een perceel van 300 m², een bewoonbare oppervlakte van 150 m², 3 slaapkamers. Online sinds december 2022.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 750
Type
Garage
Bewoonbaar
150 m²
Grond
300 m²
Prijs/m²
€ 5

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
08/12/2022 Immo Francois €750

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Peperstraat 16A, 8647 Lo-Reninge

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is de EPC waarde?
De EPC waarde is 77 kWh/m².
Wat was de laatst gevraagde prijs?
De vraagprijs is 750 euro.
Hoeveel m² heeft dit pand?
De bewoonbare oppervlakte is 150 m².
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is X-RNWUKMA89H.
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 5 euro per m².
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 3 slaapkamers.
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Lo-Reninge.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten