Rue de France 39, 5600 Philippeville
Rue de France 39 - 5600 Philippeville - PHILIPPEVILLE
883m² deelbare winkelruimte gelegen aan de ingang van Philippeville met uitstekende zichtbaarheid! (Voorheen BRANTANO)
Dicht bij andere bekende winkelketens (Jbc, Champion, Carrefour Market, enz.)
Zeer helder, eigen toegang.
Aantrekkelijke huurprijs: € 6990,42/maand (exclusief kosten)
Neem contact op met het agentschap op 081/311.511
Kerngegevens van dit pand
Dit pand (handelspand) in Philippeville (5600) werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). Het pand beschikt over een bewoonbare oppervlakte van 883 m². Online sinds november 2021. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 7.726, ofwel ± € 9 per m².
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Rue de France 39, 5600 Philippeville
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Rue de France 39, 5600 Philippeville
Veelgestelde vragen over dit pand
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Hoeveel kost dit pand?
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Philippeville.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.