Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

de Merodelei 19, 2300 Turnhout

Handelspand Verhuurd in Turnhout
€1.500

de Merodelei 19 - 2300 Turnhout - De Merodelei is een drukke straat. Het Merodecenter ligt wat dieper zodat er hier een terrasmogelijkheid ontstaat. Ideaal om iets te serveren op de middag... De gevel is 6 m, de hoogte is dusdanig dat er een podium is waarop je kan stockeren.

Na 8 m is er een doorgang naar achter alwaar zich nog een winkelruimte van 12*5 bevindt, deze heeft een aparte ingang aan dezijkant van het Merodecenter. Hier eveneens 2 verdiepingen. De zaak is ideaal voor een vrij beroep, een horeca, een winkel met specialiteiten. Algemene kosten ca 150,-/maand.

Onmiddellijk beschikbaar. Staat ook te koop!

Kerngegevens van dit pand

Deze handelspand gelegen in Turnhout (2300) werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). Online sinds mei 2026. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 1.500.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 1.500
Type
Handelspand

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
06/05/2026 Eurobim immobiliën €1.500

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

de Merodelei 19, 2300 Turnhout

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is 0L-NX1U0WMSW.
Wat is de vraagprijs van dit pand in Turnhout?
Dit pand wordt aangeboden voor 1.500 euro.
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Turnhout.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten