Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Reynderstraat 6, 2000 Antwerpen

Huis Verhuurd in Antwerpen
€4.000

Reynderstraat 6 - 2000 Antwerpen - Prachtig historisch pand met uniek binnenplein. In dit prachtige complex zijn nog te huur : - kantoren/showroom/polyvalente ruimtes op 3 verdiepingen (een triplex) met inwendige stalen trap (3 x 70 m2) extra ruimte op bovenste verdieping met toilet, kitchenette en extra ruimte. Via de eerste verdieping kan men de andere kantoren/polyvalente ruimtes bereiken - zijn 2 aaneensluitende ruimtes (190 m2 in totaal). In totaal dus een 420 m2. Toegang is via Reyndersstraat 6. Er is een winkelruimte (wordt gehuurd door een kapper) kant Hoogstraat. Rond deze binnenplaats is er een nog mooi Koetshuis (momenteel uitgerust met een toog), de originele voederbakken zijn nog aanwezig. Dan zijn er nog 2 andere mooie ruimtes rond de binnenkoer. Het koetshuis, de binnenkoer, de 2 andere ruimtes alsook de mooie gewelfde kelders worden gebruikt voor evenementen (voornamelijk in het weekend). Het complex heeft legio mogelijkheden. Combinatie wonen, werken, horeca, kantoren, showrooms, galerij, evenementen, enz.... Het Jordaens Huis, gebouwd in 1640 door de beroemde schilder Jacob Jordaens (1593 - 1678) zelf, ligt op wandelafstand van de Kathedraal van Antwerpen, in het hart van de stad. Onroerende voorheffing en brandverzekering (via systeem afstand van verhaal) worden apart aangerekend.

Kerngegevens van dit pand

Deze huis gelegen in Antwerpen (2000) werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 4.000. Online sinds augustus 2022.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 4.000
Type
Huis

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
23/11/2022 Huis In Zicht €2.000
19/10/2022 Huis In Zicht €1.500

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Reynderstraat 6, 2000 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is BKYKJVIKOLFE.
Wat was de laatst gevraagde prijs?
De gevraagde prijs bedraagt 4.000 euro.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Reynderstraat 6, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten