Rue du Chevreuil 20, 1000 Brussel
Rue du Chevreuil 20 - 1000 Brussel - Deze uitzonderlijke loft bevindt zich in een volledig achterhuis aan de Place Jeux du Balle, direct naast het openbare zwembad. Het is ideaal voor een gezin of zelfs een groep vrienden die op zoek zijn naar een co-living ruimte. De loft is volledig gemeubileerd en bevindt zich in een zeer trendy stadsdeel.
Vrij vanaf 15 maart! Op de begane grond vindt u een open industriële Amerikaanse keuken, een woon- en eetkamer met een prachtige vleugel (niet gestemd) en een enorme bibliotheek die varieert van geschiedenis, politiek tot de grote Franse klassiekers. en internationaal, de eerste slaapkamer / kantoor, de badkamer met bad en toilet, een doucheruimte en een wasruimte.
De hoofdslaapkamer en een tweede slaapkamer bevinden zich op de eerste verdieping. Vanaf hier heeft u toegang tot het eerste en tweede zonnedakterras.
Kerngegevens van dit pand
Dit pand (huis) in Brussel (1000) werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). Online sinds februari 2021. Het pand dateert uit 2008. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 1.850, ofwel ± € 12 per m². Het pand beschikt over een perceel van 80 m², 3 slaapkamers, een bewoonbare oppervlakte van 160 m², 1 badkamer.
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Rue du Chevreuil 20, 1000 Brussel
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Rue du Chevreuil 20, 1000 Brussel
Veelgestelde vragen over dit pand
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
Hoeveel kost dit pand?
Wanneer werd dit pand gebouwd?
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Brussel.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.