Place de la Vieille Halle aux Blés 46, 1000 Brussel
Place de la Vieille Halle aux Blés 46 - 1000 Brussel - Unfurnished aanpasbare ruimte. Afhankelijk van het project, zijn de eigenaars bereid de huur gedurende enkele maanden te verlagen om u op weg te helpen.
Voor meer informatie kunt u mij een e-mail sturen op cl@gesticonseils.be.
Het project moet worden ingediend in de vorm van een dossier met, indien mogelijk, enkele foto's. De eigenaar wenst geen nachtwinkel, noch een massagecentrum; hij is niet tegen de HORECA, maar het is aan de kandidaat-huurder om de administratieve stappen te ondernemen. Op de foto's vindt u een plattegrond uit de stadsarchieven met een keukengedeelte.
De provisie voor de kosten omvat alleen het aandeel van de winkel in de PI van het gebouw. De deelname is 33%. De belasting aan de bron (PI) was in 2019: 1872EUR.
De wi nkel heeft zijn eigen meters. Alle andere kosten zijn privé.
Kerngegevens van dit pand
Deze woning — een huis in Brussel (1000) — werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 1.200, ofwel ± € 9 per m². Online sinds juli 2021. De woning biedt een bewoonbare oppervlakte van 140 m².
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Place de la Vieille Halle aux Blés 46, 1000 Brussel
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Place de la Vieille Halle aux Blés 46, 1000 Brussel
Veelgestelde vragen over dit pand
Wat is de prijs per m²?
Wat is het referentienummer van dit pand?
Wat was de laatst gevraagde prijs?
Hoeveel m² heeft dit pand?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Brussel.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.