Place Raymond Blyckaerts 11, 1050 Elsene
Place Raymond Blyckaerts 11 - 1050 Elsene - Web: www.cohabs.com
Voor meer info en bezoeken, neem contact op met Laure per email hi@cohabs.com of per telefon 32491166863 of 33646268870.
Door daar te wonen, zul je memorabele momenten in het leven ontmoeten en delen met mensen die dezelfde interesses hebben als jij. Onze members leden zijn allemaal jonge werkers of stagiaires in de leeftijd van 22 tot 40 jaar.
Dit coliving is gelegen aan het beroemde Sint-Flageyplein, een van de levendigste pleinen van Brussels.
Je huurt een privé kamer van 10 m2 voor 1 persoon, met shared bathroom, bureau en kasten, en deelt meer dan 300 m2 gemeenschappelijke ruimtes.
Het huis is volledig ingericht en instapklaar, met een living/cinema room, coworking-ruimte, een tuin, en nog veel meer.
Het hu is heeft in totaal 10 kamers.
De gemeenschappelijke ruimtes zijn goed ontworpen en erg ruim, volledig uitgeruste keuken, a cinema room. Het design en de meubels zijn uniek, getekend door de Belgische designer Lionel Jadot.
Lease van min. 3 maanden, alle kosten (internet, water, elektriciteit, etc.) en diensten inbegrepenevenals diensten zoals schoonmaak, onderhoud, Netflix, evenementen, en veel meer).
Geen dieren (hoewel we er dol op zijn).
Kerngegevens van dit pand
Dit pand (huis) in Elsene (1050) werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). De vraagprijs werd tijdens de looptijd verlaagd van € 525 naar € 520 (-1%). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 520. Het pand beschikt over 1 slaapkamer. Online sinds mei 2021.
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Place Raymond Blyckaerts 11, 1050 Elsene
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Place Raymond Blyckaerts 11, 1050 Elsene
Veelgestelde vragen over dit pand
Wat was de laatst gevraagde prijs?
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Elsene.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.