Avenue Général Médecin Derache 37, 1050 Elsene
Avenue Général Médecin Derache 37 - 1050 Elsene - Maison de coliving entièrement rénovée, meublée et équipée idéalement située à deux pas de l'ULB
Cette maison vous offre une chambre privative allant de 12 à 22 m2 .
8 Chambres (set complet de draps, couette, oreillers ...)
4 salles de bains partagées - 2 chambres disposent d'une salle de bains et d'une toilette privative - (set complet de serviettes de bain)
7 toilettes
Espaces communs : salon, salle à manger, cuisine hyper équipée, salle de sport, buanderie
Nettoyage des parties communes une fois par semaine et service de blanchisserie pour vos serviettes et draps
Internet ultra haut débit, Netflix, Amazon Prime Video, Disney , Sonos sound system, Google home, domotique de dernière génération ...
Salle cinéma
Accès sécurisé à la mai son et à votre chambre par smartphone
Maintenance dans les 48h
Fourniture des produits essentiels tels que le papier toilette, huile, vinaigre, sacs poubelle, savon ...
À partir de 650€ tout compris (services et toutes charges)
Kerngegevens van dit pand
Dit pand (huis) in Elsene (1050) werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 650. Online sinds mei 2021.
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Avenue Général Médecin Derache 37, 1050 Elsene
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Avenue Général Médecin Derache 37, 1050 Elsene
Veelgestelde vragen over dit pand
Wat is het referentienummer van dit pand?
Wat is de vraagprijs van dit pand in Elsene?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Elsene.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.