Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Jeruzalemstraat 2B, 9450 Haaltert

Huis Verhuurd in Haaltert
150 m² wonen
3 slaapkamers
€1.200

Over deze woning

Ontdek deze prachtige nieuwbouwwoning gelegen in Haaltert, dichtbij het station van Ede. Alle voorzieningen liggen binnen handbereik, waardoor dit een ideale locatie vormt voor uw gezin. Bij binnenkomst verwelkomt de woning u met een ruime inkomhal en een apart toilet. Daarnaast is er een grote leefruimte die naadloos aansluit op de open keuken. Beiden bieden een uitnodigend zicht op het terras en de tuin, perfect voor zonnige namiddagen. Op de eerste verdieping vindt u drie ruime slaapkamers, ideaal voor een groeiend gezin. De grote badkamer is uitgerust met een dubbele wastafel, een inloopdouche, een ligbad en een toilet voor optimaal gemak. Er is ook een zolder die als extra opbergruimte kan worden gebruikt. Gedetailleerd tot in de perfectie, deze woning omvat ook twee parkeerplaatsen in de huurprijs. Een energiezuinig huis dat alle moderne comfort biedt, wacht op u om het te ontdekken. Deze woning is onmiddellijk beschikbaar. Geniet van een nieuwe start in deze schitterende nieuwbouwwoning die klaar staat om uw thuis te worden. Vergeet niet om ons snel te bellen, want dit vastgoedaanbod zal niet lang beschikbaar blijven!

Omschrijving van de makelaar

Jeruzalemstraat 2B - 9450 Haaltert - Deze nieuwbouwwoning is gelegen te Haaltert, aan het station van Ede.Alle nutsvoorzieningen zijn in directe omgeving aanwezig.Wat mag je hier verwachten : ruime inkomhal met apart toilet, grote leefruimte met open keukendie beide zicht hebben op het terras en de zongerichte tuin;Op de eerste verdieping bevinden zicht drie ruime slaapkamers, grote badkamer voorzien van dubbele lavabo, inloopdouche, ligbad en toilet.Er is eveneens een zolderverdieping aanwezig die kan gebruikt worden als extra berging.Twee autostaanplaatsen zijn eveneens in de huurprijs inbegrepen;Kortom : energiezuinige woning voorzien van alle modern comfort.Onmiddellijk beschikbaar Bel ons voor een bezoek aan deze mooie woning via 053/83.19.06

Kerngegevens van dit pand

Dit pand (huis) in Haaltert (9450) werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). Het pand dateert uit 2024. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 1.200, ofwel ± € 8 per m². Online sinds maart 2024. Het pand beschikt over 3 slaapkamers, een bewoonbare oppervlakte van 150 m².

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 1.200
Type
Huis
Bewoonbaar
150 m²
Bouwjaar
2024
Prijs/m²
€ 8

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
22/03/2024 Immo De Bisschop €1.200
01/03/2024 Immo De Bisschop €1.200

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Jeruzalemstraat 2B, 9450 Haaltert

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
De woning telt 3 slaapkamers.
Wat is de bewoonbare oppervlakte?
Het pand heeft een bewoonbare oppervlakte van 150 m².
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is 2X8U8CEX4NHY.
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 8 euro per m².
Wat is de vraagprijs van dit pand in Haaltert?
Dit pand wordt aangeboden voor 1.200 euro.
Is er een recht van voorkoop?
Recht van voorkoop: Nee.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Jeruzalemstraat 2B, 9450 Haaltert Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Haaltert.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten