Raapstraat 58, 9100 Sint-Niklaas
Raapstraat 58 - 9100 Sint-Niklaas - Gezellige en lichte rijwoning. De woning is volledig gerenoveerd en geïsoleerd, heeft een centrale verwarming en dubbele beglazing. Alsook een volledig ingerichte keuken en ruime badkamer met apart toilet, overdekte koer en tuin. Op het eerste verdiep zijn er 2 ruime slaapkamers, en op het tweede verdiep nog 1 open slaapkamer met dressing/berging.
De 15 euro vaste kosten zijn voor de reiniging van de ketel, dat om de 2 jaar dient te gebeuren. De plaats zal gebeuren door een beëdigd landmeter. De kosten hiervan zullen verdeeld worden.
Kenmerken:
Algemeen:
• Staat van het gebouw: Net gerenoveerd
• Aantal gevels: 1
Energie:
• Primair energieverbruik: 130 kWh/m²
• EPB/EPC-label: B
• Type verwarming: Gas
• Dubbel glas: Ja
Interieur:
• Bewoonbare oppervlakte: 125 m²
• Slaapkamers: 3
• Badkamers: 1
• WC: 1
• Wasplaats: Ja
Buitenkant:
• Oppervlakte van het perceel: 230 m²
• Oppervlakte tuin: 140 m²
• Oppervlakte terras: 8 m²
Faciliteiten:
• Internet: Ja
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Raapstraat 58, 9100 Sint-Niklaas
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 17/06/2026 |
Ligging & buurt
Raapstraat 58, 9100 Sint-Niklaas
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Sint-Niklaas.
Marktcijfers in Sint-Niklaas
Vergelijkbare panden te huur in Sint-Niklaas
Recent verhuurd in Sint-Niklaas
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken