Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Acacialaan 18, 1560 Hoeilaart

Villa Verhuurd in Hoeilaart
4 slaapkamers
2 badkamers
€2.200

Acacialaan 18 - 1560 Hoeilaart - Prachtige rustig gelegen villa in Hoeilaart omgeven door groen, op wandelafstand van het Station van Groenendaal en met goede verbinding met de Ring rond Brussel! Op de gelijkvloerse verdieping, ruime inkomhal (10m²) met toilet en vestiaire, dat toegang geeft tot: de volledig geïnstalleerde keuken (15m²) met ontbijthoek (Amerikaanse koelkast, oven, dampkap, vaatwasser, microgolf en vitro keramische kookplaat), eetruimte (23m²) met ingebouwde kasten met toegang tot de tuin, ruime mooi belichte woonkamer (39m²) toegang tot terras en prachtige tuin. Mooie dressing met aangesloten 1ste slaapkamer (12m²) en grote ingerichte badkamer (dubbele wastafel in meubel, bad). Op de eerste verdieping vinden we de nachthal (10m²) met toilet, de 2de slaapkamer (12m²), 3de slaapkamer (22m²) met ingebouwde kasten dat toegang geeft tot het prachtige zonneterras (31m²) met fantastisch zicht over de tuin en 4de slaapkamer (22m²) eveneens met ingebouwde kasten en toegang tot het terras, verder hebben we nog de wasruimte (2m²) met wasmachine en droogkast en de 2de badkamer (dubbele wastafel in meubel, bad en douche) Overige informatie: Deze fantastische villa beschikt op de kelderverdieping eveneens over een garage voor 1 wagen, en 3 kelders (3x5m²). mogelijkheid tot parkeren van 3 a 4 wagens naast de woning. Robotmaaier aanwezig, volledig tuinonderhoud inclusief! Rustig gelegen maar op een boogscheut van het Centrum van Hoeilaart (cafés, restaurants, winkels, …), goede toegang tot de Ring van Brussel en op wandelafstand van Groenendaal Station!

Kerngegevens van dit pand

Deze woning — een villa in Hoeilaart (1560) — werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). Het EPC-label is D (358 kWh/m²). De woning biedt 4 slaapkamers, 2 badkamers. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 2.200. Online sinds juli 2020.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 2.200
Type
Villa
EPC
358 kWh/m² D

Ligging & buurt

Acacialaan 18, 1560 Hoeilaart

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat was de laatst gevraagde prijs?
De vraagprijs is 2.200 euro.
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 4 slaapkamers.
Wat is de EPC waarde?
De EPC waarde is 358 kWh/m².
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is 7275720200707115415.
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 2 badkamers.
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Hoeilaart.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten