Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Koutemstraat 8, 3370 Vertrijk

Villa Verhuurd in Vertrijk
205 m² wonen
4 slaapkamers
2 badkamers
€1.600

Koutemstraat 8 - 3370 Vertrijk - Prachtige ruime nieuwbouw villa op 2 minuten van de oprit Boutersem ( snelweg E40 )

De villa is voorzien van 2 staanplaatsen naast de woning en een inpandige ruime garage.
We komen binnen in de inkom en die is voorzien van een ruime vestiare plek, een apart toilet en een trap naar boven.
Via deze inkom kan men direct naar de leefruimte met grote zithoek en eetplaats. Deze kijken uit via grote schuiframen op een mooi terras ( Z.W. 28 m² )met aangelegde tuin. ( nog in aanleg )
Door de grote ramen op het zuiden is er veel lichtinval. Ramen voorzien van screens
Er is een hoogwaardige keuken met zwarte marmeren tabletten. De vele kasten zorgen dat er zeer veel opbergruimte is en alle toestellen zijn ingebouwd.
De ingebouwde toestellen : ruime frigo met groot diepvriesvak. XL inductie kookplaat met kookveld afzuiging. Een oven, een combi oven en een afwasmachine.
Er is tevens een ontbijt plaats voorzien.
Naast de keuken is er een wasplaats met berging die doorloopt naar de garage.
Alle leefbare ruimtes beneden zijn voorzien van airconditioning

Er zijn in totaal 4 slaapkamers boven op de 1e verdieping allemaal voorzien van airconditioning en een mooie parketvloer. ( 17.5m², 14.5m², 12m² en 12m² ) De ramen boven zijn voorzien van vliegenramen en elektronische rolluiken.
Er zijn 2 badkamers. De grote is voorzien van een dubbele wastafel met meubel, een bad, een inloop douche, een handdoekwarmer en een toilet. De kleine badkamer is voorzien van een enkele wastafel en inloop douche met handdoekwarmer.
Naast de trap is er nog een ruime technische kamer met alle systemen voor de woning en extra opslagruimte.
Tevens is er nog een extra wasplaats met berging boven.

andere aanwezige snufjes : Alarmsysteem, waterverzachter, zonnepanelen, Een zeer goed Buderus centrale verwarmingsysteem op gas met aparte warmwaterboiler, extra stil ventilatie systeem D etc...
Gebouwd naar zeer strenge energie normen voor een gegarandeerd laag verbruik.

Design verlichting is reeds voorzien.


Beschikbaar vanaf 1 maart.


Interesse in deze prachtige woning Contacteer ons via 0470 55 64 24 of info@immolivit.be.

Kerngegevens van dit pand

Dit villa, gelegen in Vertrijk (3370), werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). Het pand dateert uit 2022. Online sinds januari 2022. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 1.600, ofwel ± € 8 per m². Het omvat 4 slaapkamers, een bewoonbare oppervlakte van 205 m², 2 badkamers.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 1.600
Type
Villa
Bewoonbaar
205 m²
Bouwjaar
2022
Prijs/m²
€ 8

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
26/01/2022 Immo Liv’it €1.600

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Koutemstraat 8, 3370 Vertrijk

Veelgestelde vragen over dit pand

Is er een recht van voorkoop?
Recht van voorkoop: Nee.
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
Het pand heeft een bewoonbare oppervlakte van 205 m².
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
De woning telt 4 slaapkamers.
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
De woning telt 2 badkamers.
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Het bouwjaar is 2022.
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 8 euro per m².
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Vertrijk.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten