Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

August Reyerslaan 5-8, 3200 Aarschot

Appartement in Aarschot
2 slaapkamers
€199.000

August Reyerslaan 5-8 - 3200 Aarschot - Zeer goedgelegen appartement met 2 slaapkamers, badkamer, aparte wc, keuken,klein terras. De verwarmingsinstallatie is vernieuwd sinds 2004. Het appartement32492785293 ligt op de bovenste verdieping waardoor er een fijn en ver uitzicht is. Het appartement heeft als voordeel dat je naast de goede ligging (vlak in de buurt van een Carrefour, centrum, school.) ook een royale lichtinval kan genieten. Er is eveneens een auto staanplaats voorzien.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 199.000
Type
Appartement
Bouwjaar
1975
EPC
322 kWh/m² D

Ligging & buurt

August Reyerslaan 5-8, 3200 Aarschot

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: August Reyerslaan 5-8, 3200 Aarschot Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Aarschot.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten