Rue De L'agrafe - Gespstraat 68 bus 3-08, 1070 Anderlecht
Rue De L'agrafe - Gespstraat 68 bus 3-08 - 1070 Anderlecht - Loft-appartement (75m²) met één slaapkamer te koop in een voormalig fabrieksgebouw gelegen te Anderlecht. Het gebouw werd omgevormd naar lofts en opgeleverd in 2015. De hoge plafonds, het ruimte gevoel en het aangename terras van 15m² zijn slechts enkele troeven van dit appartement. Het appartement is als volgt ingedeeld: - ruime lichtrijke woonkamer met open keuken en aanpalend terras - keuken voorzien van al het nodige comfort: kookplaat, ingebouwde koelkast, oven en vaatwasmachine - toegang tot het terras van 15m² - apart toilet - één slaapkamer met en-suite badkamer voorzien van dubbele wastafel en douche - zithoek dewelke gebruikt kan worden als open bureau-ruimte - berging met aansluiting voor wasmachine - kelder n°25 - staanplaats (buiten) n°46 (verplicht aan te kopen, niet inbegrepen in vraagprijs) Het appartement beschikt daarnaast over een zeer gunstig EPC-attest (label C) waardoor wordt voldaan aan de energetische normen opgelegd voor Brussel in 2033.
Vraagprijs: 295.000 EUR + 20.000 EUR voor de staanplaats. Het appartement wordt momenteel verhuurd tot eind april 2026. Het appartement is gelegen in de nabijheid van openbaar vervoer (metro en bus) en op enkele minuten wandelen van grootwarenhuizen (Colruyt). In de buurt kan je ook terecht in het 'Bospark', een park van 5 hectare groot met o.a.
een speeltuin voor kinderen. Wens je dit appartement graag te bezichtigen- Doe een aanvraag via of contacteer Danielle Kaluza via 88.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Rue De L'agrafe - Gespstraat 68 bus 3-08, 1070 Anderlecht
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Rue De L'agrafe - Gespstraat 68 bus 3-08, 1070 Anderlecht
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Anderlecht.
Marktcijfers in Anderlecht
Vergelijkbare panden te koop in Anderlecht
Recent verkocht in Anderlecht
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.