Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Frankrijklei 47, 2000 Antwerpen

Appartement in Antwerpen
105 m² wonen
3 slaapkamers
1 badkamers
€309.500

Frankrijklei 47 - 2000 Antwerpen - Recentelijk gerenoveerd appartement van 105m2 in een uitstekend onderhouden gebouw.

Het appartement is gelegen in het hartje van Antwerpen aan de vernieuwde Frankrijklei op wandelafstand van: de Operaplein, de Keyserlei, het Centraal Station, scholen, universiteiten, …
Mogelijkheden tot huren van een autostaanplaats op wandelafstand.

Dit instapklaar appartement van 105 m² beschikt over een lichtrijke living van 30m² met sierschouw en grote raampartijen (3 dubbele beglazing met coating) dewelke voorzien zijn van rolluiken, een aparte volledig ingerichte keuken met aansluitend terras, badkamer met ligbad en 3 volwaardige slaapkamers.

Gelet het appartement een totale renovatie heeft gehad is uiteraard de elektriciteit volledig vernieuwd, dus conform - elke kamer beschikt over ethernet(lan) en COAX (telenet).

- Asbest attest: conform

Recentelijke geïsoleerd dak – Lift conform- de algemene delen van het appartementsgebouw zijn recent geschilderd - Private kelderberging en fietsenstalling aanwezig!

Dit ruim recent gerenoveerd appartement van 105m² is zowel geschikt voor bewoning , kantoor of als belegging (verhuurwaarde /-1200€ per maand).

Het appartement is onmiddellijk beschikbaar na ondertekening van akte.

Ben jij op zoek naar een ruimer instapklaar appartement met 3 slaapkamers in het centrum van Antwerpen Aarzel dan niet contact op te nemen via mertenspja@gmail.com of per telefoon 0495/719.719

Kerngegevens van dit pand

Dit pand (appartement) in Antwerpen (2000) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het telt 3 slaapkamers, 1 badkamer, een bewoonbare oppervlakte van 105 m². Het pand dateert uit 1955. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 309.500, ofwel ± € 2.948 per m². Online sinds januari 2023.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 309.500
Type
Appartement
Bewoonbaar
105 m²
Bouwjaar
1955
Prijs/m²
€ 2.948
Aanvullende details
Referentie
I00MH5P5WZIQ
EPC Certificaat
20220524-0001554178-RES-2
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
12/12/2024 Particulier €290.000
27/06/2023 Particulier €299.900

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Frankrijklei 47, 2000 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Dit pand werd gebouwd in 1955.
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is I00MH5P5WZIQ.
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 2.948 euro per m².
Wat was de laatst gevraagde prijs?
De vraagprijs is 309.500 euro.
Hoeveel m² heeft dit pand?
De bewoonbare oppervlakte is 105 m².
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 1 badkamer.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Frankrijklei 47, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten