Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Frankrijklei , 2000 Antwerpen

Appartement in Antwerpen
120 m² wonen
2 slaapkamers
2 badkamers
€440.000

Frankrijklei - 2000 Antwerpen - Op zoek naar een recent gerenoveerd en ruim 2 slaapkamerappartement

Ontdek dit lichtrijk en gerenoveerd 2 slaapkamer appartement ca. 120m² op parket met magnifiek weids uitzicht te Antwerpen centrum.
Het appartement is gelegen midden in het bruisende Antwerpen aan de vernieuwde Leien, nabij de winkels, Hopland, Schuttershofstraat, trendy eetgelegenheden, het centraal station, Meir, scholen, openbaar vervoer, de Keyserlei, Opera Antwerpen, Bourlaschouwburg en het Stadspark.

INDELING:

U komt binnen in de ruime INKOMHAL met apart gastentoilet voorzien van een handenwasser en vestiaire. Aansluitend heeft u de lichtrijke en ruime LEEFRUIMTE ca. 42,50m² op parket. Dankzij de mooie gevelbreedte geniet u van een maximaal ruimtegevoel en veel natuurlijke lichtinval. U geniet van een heerlijk uitzicht over de boomkruinen van de Frankrijklei.
De open ingerichte KEUKEN is voorzien van opbergkasten, een kookeiland en Smeg-toestellen: kookplaat, dampkap, afwasmachine, ijskast, diepvries, combi-oven en een spoelbak.
Apart berging/wasplaats. De aansluitingen voor uw wasmachine en droogkast zijn hier aanwezig.
Achteraan kan u de 2 ruime slaapkamers op parket;
SLAAPKAMER 1 ca.3,7m x 3,6m op parket, ensuite de ingerichte DOUCHEKAMER voorzien van een lavabo, toilet en inloop regendouche
MASTERBEDROOM ca. 4,02m x 3,6 op parket.
Aansluitend aan de masterbedroom heeft u in de ingerichte BADKAMER ca. 2,4m x 2,3m voorzien van een ligbad, toilet, lavabo in een meubel.


BIJZONDERHEDEN:
* Toplocatie in het centrum van Antwerpen
* Kwalitatief gerenoveerd en zéér licht appartement
* Mooie gevelbreedte
* Magnifiek open uitzicht over Antwerpen en de Leien.
* Videofoon, parket vloeren, smeetijzeren deur, veiligheiddeur, kwalitatieve afwerking
* Conforme lift, dak conform en voorzien van isolatie (2016), conforme elektrische keuring, tussen meters water voorzien
Uitstekende EPC-score: 159kWh/m² - er volgt nog een nieuw EPC na plaatsing ketel.
Ter info: Er wordt een nieuwe gasketel geplaatst in juni 2023 (kost voor de huidige eigenaars).

Kerngegevens van dit pand

Deze woning — een appartement in Antwerpen (2000) — werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het telt 2 slaapkamers, 2 badkamers, een bewoonbare oppervlakte van 120 m². Het werd gerenoveerd in 2016. Het EPC-label is B (159 kWh/m²). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 440.000, ofwel ± € 3.667 per m². Online sinds april 2023.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 440.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
120 m²
Prijs/m²
€ 3.667
EPC
159 kWh/m² B
Aanvullende details
Referentie
2JHWQ1DGBLSK
Makelaar Code
5317512
EPC Certificaat
2869366
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Nee(geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd)
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
27/05/2026 De Meester €822.375
27/05/2026 De Meester €995.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Frankrijklei, 2000 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is 2JHWQ1DGBLSK.
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
De bewoonbare oppervlakte is 120 m².
Is er een recht van voorkoop?
Recht van voorkoop: Nee.
Wat is de stedenbouwkundige bestemming?
De stedenbouwkundige bestemming is Woongebied.
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 2 slaapkamers.
Hoeveel kost dit pand?
De vraagprijs is 440.000 euro.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Frankrijklei, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten