Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Langegang 12bus-001, 2000 Antwerpen

Appartement in Antwerpen
105 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€335.000

Langegang 12bus-001 - 2000 Antwerpen - Dit appartement van ca 105 m² is gelegen op de gelijkvloerse verdieping op een heerlijke locatie in de Antwerpse Theaterbuurt. Terrasjes en gezellige pleintjes wisselen elkaar af en ook alle winkels bevinden zich op enkele stappen.
Pal in hartje stad, in een rustige zijstraat van Hopland en dus vlakbij de Schuttershofstraat en de gezellige Vogeltjesmarkt… Citylife op zijn best! Bovendien is een vlotte bereikbaarheid gegarandeerd dankzij de nabijheid van tal van invalswegen, openbaar vervoer en het Centraal Station op slechts 5 minuutjes wandelen. Dankzij het grote schuifraam naar het terras is er een aangename lichtinval in de opengetrokken, royale leefruimte. Het tuinterras van ca 18,5 m² nodigt uit om heerlijk tot rust te komen in de binnentuin, te midden van de stad.
De grijze gietvloer loopt doorheen de hele leefruimte en zorgt voor een industriële uitstraling, wat mooi aansluit bij het strakke design van de witte greeploze kastenwand. De keuken werd opengetrokken door middel van een laag wandje. Zo blijft het contact met de leefruimte behouden. Alle toestellen zijn netjes ingebouwd: vaatwasser, gasvuur, dampkap, heteluchtoven, microgolfoven, ijskast en diepvries. In de ruime, naastgelegen berging zijn aansluitingen voorzien voor wasmachine/droogkast. De twee ruime slaapkamers geven beide uit op een tweede terrasje.
Badkamer met grote inloopdouche en modern lavabomeubel met dubbele lavabo.
Apart gastentoilet. Ruime gemeenschappelijke fietsenstalling.
Bovendien is het mogelijk een autostaanplaats in de ondergrondse garage bij te kopen aan 40.000 Euro, excl. registratiebelasting. Verkoopprijs: 335.000 Euro, excl. registratiebelasting.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 335.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
105 m²
Prijs/m²
€ 3.190
EPC
226 kWh/m² C
Aanvullende details
Referentie
1CNLLDYYEH7K
Makelaar Code
5650208
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
ja
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
ja
Verkavelingsvergunning
nee
Stedenbouwkundige bestemming
woongebied met een cult., hist. en/of esthetische waarde
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Ligging & buurt

Langegang 12bus-001, 2000 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoeveel vierkante meters is dit appartement?
Dit appartement is ongeveer 105 vierkante meter groot.
Is er buitenruimte beschikbaar in dit appartement?
Ja, het tuinterras van ca 18,5 m² nodigt uit om te ontspannen te midden van de stad.
Heeft de keuken ingebouwde toestellen?
Ja, alle toestellen zoals vaatwasser, gasvuur, dampkap, heteluchtoven, microgolfoven, ijskast en diepvries zijn netjes ingebouwd.
Hoeveel kost het om een autostaanplaats in de ondergrondse garage bij te kopen?
Het is mogelijk om een autostaanplaats in de ondergrondse garage bij te kopen voor 40.000 Euro, exclusief de registratiebelasting.
Wat is de verkoopprijs van dit appartement?
De verkoopprijs van dit appartement is 335.000 Euro, exclusief de registratiebelasting.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Langegang 12bus-001, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten