Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Amerikalei 179, 2000 Antwerpen

Appartement in Antwerpen
55 m² wonen
70.35 m² perceel
1 slaapkamers
1 badkamers
€200.000

Over deze woning

Dit kleinschalige renovatieproject biedt een unieke kans om te investeren in een pand met drie appartementen en een kantoor, gelegen op de statige Amerikalei. Het gebouw is omringd door monumentale architectuur, tussen het nieuwe en oude Justitiepaleis in. Op slechts een steenworp afstand vind je het Museum van Schone Kunsten en de levendige Leopold De Waelplaats. Verder geniet je van de nabijheid van winkels, horeca, openbaar vervoer en uitvalswegen, wat deze locatie uitermate aantrekkelijk maakt. Het hele gebouw is onlangs volledig gerenoveerd en staat klaar om nieuwe bewoners of gebruikers te verwelkomen. Op de gelijkvloerse verdieping bevindt zich momenteel een kantoorruimte die, mits toestemming voor bestemmingswijziging, kan worden omgezet in een extra appartement. Dit kantoor heeft de charme van een kleinschalig gebouw, waardoor de maandelijkse kosten laag zijn. Uniek aan dit kantoor is de indeling en open ruimten, wat zorgt voor een ruimtelijke en gezellige sfeer. Ook aan modern comfort ontbreekt het niet, met onder andere een badkamer met douche en een volledig geïnstalleerde open keuken. Dit alles maakt dit gebouw tot een ideale investering. Belangrijke voordelen van dit gebouw zijn onder andere de kleinschaligheid, individuele meters en verwarming en het ruimtelijke gevoel dankzij de open ruimten. Daarnaast profiteer je van het feit dat het volledig is gerenoveerd. Nog enkele technische details: EPC-waarde bedraagt 121 kWh/m2 en het gebouw heeft een P-score van C en een G-score van C. De stedenbouwkundige gegevens zijn momenteel in aanvraag.

Omschrijving van de makelaar

Amerikalei 179 - 2000 Antwerpen - Kleinschalig renovatieproject met 3 appartementen kantoor


Locatie

De statige Amerikalei wordt omzoomd door monumentale gebouwen. Zo zit je hier tussen het nieuwe en het oude Justitiepaleis, op een boogscheut van het Museum van Schone kunsten en de Leopold De Waelplaats en word je omringd door winkels, horeca, openbaar vervoer en uitvalswegen: van een toplocatie gesproken…


Beschrijving

Het volledige gebouw onderging zonet een volledige renovatie en is bijgevolg klaar voor nieuwe gebruikers.

De gelijkvloerse verdieping staat momenteel gekend als kantoor maar kan eventueel, mits het verkrijgen van eenbestemmingswijziging, veranderen naar een appartement.
Het kantoor bevindt zich op de gelijkvloerse verdieping van een klein gebouw waardoor de maandelijkse lasten zeer laag zijn.
De indeling en open ruimten geeft het kantoor een specifiek en gezellig geheel van ruimten.
Ook werd er in het nodig moderne comfort voorzien zoals de badkamer met douche en een geïnstalleerde open keuken.
Kortom een ideale investering.
Belangrijkste troeven

- Kleinschalig gebouw
- Individuele meters en verwarming
- Ruimtelijk gevoel dankzij de open ruimten
- volledig gerenoveerd
Verplichte vermeldingen

Epc: 121 kWh/m2
P-score: C - G-score: C
Stedenbouwkundige gegevens in aanvraag

Kerngegevens van dit pand

Deze woning — een appartement in Antwerpen (2000) — werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het telt 1 slaapkamer, 1 badkamer, een bewoonbare oppervlakte van 55 m², een perceel van 70 m². Het EPC-label is B (121 kWh/m²). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 200.000, ofwel ± € 3.636 per m². Online sinds januari 2024.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 200.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
55 m²
Grond
70 m²
Prijs/m²
€ 3.636
EPC
121 kWh/m² B
Aanvullende details
Referentie
VXSPROT5QODZ
EPC Certificaat
3031804-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Geen vergunning uitgereikt
Dagvaarding uitgebracht
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Voorkooprecht
Geen voorkooprecht ruimtelijke ordening aanwezig
Verkavelingsvergunning
Geen verkavelingsvergunning
Stedenbouwkundige bestemming
In aanvraag
Overstromingsgevoelig gebied
In aanvraag

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
03/05/2026 Particulier €243.000
10/04/2026 Particulier €255.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Amerikalei 179, 2000 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoeveel kost dit pand?
De vraagprijs is 200.000 euro.
Wat is de stedenbouwkundige bestemming?
De stedenbouwkundige bestemming is In aanvraag.
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 1 slaapkamer.
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 1 badkamer.
Is er een recht van voorkoop?
Recht van voorkoop: Geen voorkooprecht ruimtelijke ordening aanwezig.
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
De bewoonbare oppervlakte is 55 m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Amerikalei 179, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten