Frankrijklei 100-4, 2000 Antwerpen
Frankrijklei 100-4 - 2000 Antwerpen - Erg licht en mooi gerenoveerd 2-slaapkamer appartement (ca. 88 m2)
Gelegen op de vierde verdieping van gezond gebouw aan de mooi heraangelegde Frankrijklei en vlakbij de vogeltjesmarkt!
Zeer bereikbare locatie! (tram bus velo).
Indeling:
Inkomhal met gastentoilet en bergruimte. Aan de de voorzijde van het appartement bevindt zich de leefruimte op parket en de volledig ingerichte open keuken voorzien van alle toestellen. De slaapkamers bevinden zich aan de achterzijde van het appartement. Ruime hoofdslaapkamer en tweede slaapkamer. De badkamer werd uitgerust met een mooie sierlavabo's en een inloopdouche. Bijzonderheden: Het appartement werd erg mooi gerenoveerd met duurzame materialen!
Gunstig EPC en de elektriciteit is conform.
AK: ca. 300 euro /maand voor onderhoud en verbruik van de gemeenschappelijke delen en de lift provisie voor verwarming en water van het appartement.
Kerngegevens van dit pand
Dit pand (appartement) in Antwerpen (2000) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het telt 2 slaapkamers, 1 badkamer, een bewoonbare oppervlakte van 88 m², een perceel van 89 m². Het pand dateert uit 1963. Het EPC-label is C (233 kWh/m²). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 325.000, ofwel ± € 3.693 per m². Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 1.170. Online sinds februari 2024.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Frankrijklei 100-4, 2000 Antwerpen
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Frankrijklei 100-4, 2000 Antwerpen
Veelgestelde vragen over dit pand
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Hoeveel m² heeft dit pand?
Wat is de EPC waarde?
Wat is het kadastraal inkomen?
Wat is de prijs per m²?
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.
Marktcijfers in Antwerpen
Vergelijkbare panden te koop in Antwerpen
Recent verkocht in Antwerpen
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.