Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Lange Nieuwstraat 58, 2000 Antwerpen

Appartement in Antwerpen
116 m² wonen
120 m² perceel
2 slaapkamers
1 badkamers
€399.000

Over deze woning

Dit lichtrijke appartement, gelegen in het historische centrum tussen de Meir en de binnenkort volledig gerenoveerde Lange Nieuwstraat, biedt een comfortabele en rustige woonervaring. Het maakt deel uit van een prachtige privé residentie met een serene binnenplaats. Oorspronkelijk een 18e-eeuwse patriciërswoning, is het pand in 1983 omgevormd tot appartementen. Sindsdien zijn er diverse renovaties doorgevoerd, resulterend in een gunstig EPC-certificaat (B) en geen asbest. Het appartement beschikt over een inkomhal met vestiaire op parket, een ruime woonkamer van ongeveer 50 m² met ramen aan beide zijden van de gevel, en een open keuken met veel opbergruimte. Er is ook een gastentoilet, een extra kamer die als slaapkamer of dressing kan dienen, en een hoofdslaapkamer met toegang tot het terras. De ruime badkamer heeft een douche en biedt de mogelijkheid om een bad te installeren. Daarnaast is er een technische berging. Belangrijke kenmerken van dit appartement zijn het EPC B-certificaat, de conformiteit met de EK-normen, de afwezigheid van asbest en een kelderberging.

Omschrijving van de makelaar

Lange Nieuwstraat 58 - 2000 Antwerpen - Wonen in het historisch centrum (2 slpk terras)

Gelegen tussen de Meir en de binnenkort volledig gerenoveerde Lange Nieuwstraat, bevindt zich dit solide en lichtrijke appartement.
De woonst maakt deel uit van een prachtige en privatieve residentie met rustige binnenkoer temidden van het historisch centrum.
In 1983 werd deze 18e eeuwse patriciërswoning omgevormd tot appartementen. In de tussentijd zijn er verschillende verbouwingen doorgevoerd, met een gunstig EPC-attest (B) en een totaalgebrek aan asbest tot gevolg.

Indeling:
- Inkomhal met vestiaire op parket
- Ruime woonkamer van ca. 50 m² met ramen over de gehele gevel en aan beide kanten
- Open keuken met voldoende opbergruimte
- Gastentoilet
- Slaapkamer of dressing, eveneens op parket
- Hoofdslaapkamer met toegang tot het terras
- Ruime badkamer met douche, mogelijkheid om een bad te plaatsen
- Technische berging

Bijzonderheden:
- EPC B
- EK conform
- Geen asbest
- Kelderberging

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement, gelegen in Antwerpen (2000), werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 399.000, ofwel ± € 3.440 per m². Het omvat 1 badkamer, een bewoonbare oppervlakte van 116 m², 2 slaapkamers, een perceel van 120 m². Het pand dateert uit 1983. Online sinds april 2024. Het EPC-label is B (198 kWh/m²).

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 399.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
116 m²
Grond
120 m²
Bouwjaar
1983
Prijs/m²
€ 3.440
EPC
198 kWh/m² B
Aanvullende details
Referentie
9H-C0IVCLRFF
Makelaar Code
20079 ATV
EPC Certificaat
In aanvraag
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Geen vergunning uitgereikt
Dagvaarding uitgebracht
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Voorkooprecht
Geen voorkooprecht ruimtelijke ordening aanwezig
Verkavelingsvergunning
Geen verkavelingsvergunning
Stedenbouwkundige bestemming
woongebied met een cult., hist. en/of esthetische waarde

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
22/06/2026 Particulier €1.400
18/01/2026 Particulier €1.450

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Lange Nieuwstraat 58, 2000 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is de stedenbouwkundige bestemming?
De stedenbouwkundige bestemming is woongebied met een cult., hist. en/of esthetische waarde.
Hoeveel m² heeft dit pand?
De woonoppervlakte bedraagt 116 m².
Wat was de laatst gevraagde prijs?
De gevraagde prijs bedraagt 399.000 euro.
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Er is 1 badkamer.
Is er een recht van voorkoop?
Recht van voorkoop: Geen voorkooprecht ruimtelijke ordening aanwezig.
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
De woning dateert uit 1983.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Lange Nieuwstraat 58, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten