Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Lange Nieuwstraat 58, 2000 Antwerpen

Appartement in Antwerpen
106 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€369.000

Lange Nieuwstraat 58 - 2000 Antwerpen - Duplex appartement met 2 slaapkamers en terras gelegen in een uniek historisch pand te Antwerpen centrum. Het voormalige klooster dateert uit de 17e eeuw en situeert zich rondom een gemeenschappelijke stadstuin. Op wandelafstand kan u shoppen in het winkelparadijs van onze Koekenstad, de markt verkennen in het weekend of genieten van een terrasje aan de Groenplaats, Grote Markt en niet te vergeten binnenkort het nieuwe Operaplein.

•Hartje Stad
•Zeer rustig dankzij grote binnentuin en privatief terras
•Autostaanplaats mogelijk (€ 40.000)

De voormalige 17e eeuwse patriciërswoning werd in 1985 gerenoveerd en verbouwd naar een ontwerp van Christine Conix en situeert zich rond een gemeenschappelijke stadstuin. Die doet ontsnappen aan de drukte van de stad – instant zen.

Het appartement is gelegen op het gelijkvloers en de eerste verdieping. Dankzij de stadstuin ontsnapt u in het appartement aan de drukte van de stad. Via de inkomhal komt u in de lichte leefruimte op parketvloer met ingerichte open keuken met Smegkoelkast en zicht op de binnentuin. Op het gelijkvloers bevinden zich nog een berging met CV-installatie (2016) en een apart toilet. Via de trap komt u in de nachthal die toegang geeft naar alle kamers. De master-bedroom is voorzien van dressing en heeft toegang tot een terrasje. De 2de slaapkamers is ook voorzien van een ingemaakte kast. De badkamer heef een lavabomeubel en douche in bad. Er is op de verdieping nog ee

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement in Antwerpen (2000) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het EPC-label is C (248 kWh/m²). Online sinds juni 2024. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 369.000, ofwel ± € 3.481 per m². Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 1.435. Het pand dateert uit 1984. Het telt 2 slaapkamers, een bewoonbare oppervlakte van 106 m², 1 badkamer.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 369.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
106 m²
Bouwjaar
1984
Prijs/m²
€ 3.481
EPC
248 kWh/m² C
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 1.435
Referentie
TM-LBKQ9I-VU
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
22/06/2026 Particulier €1.400
18/01/2026 Particulier €1.450

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Lange Nieuwstraat 58, 2000 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 3.481 euro per m².
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 1 badkamer.
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 2 slaapkamers.
Wat is de bewoonbare oppervlakte?
De bewoonbare oppervlakte is 106 m².
Wat is het kadastraal inkomen?
Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt 1.435 euro.
Wat is de EPC waarde?
De EPC waarde is 248 kWh/m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Lange Nieuwstraat 58, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten