Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Admiraal De Boisotstraat 20, 2000 Antwerpen

Appartement in Antwerpen
2 slaapkamers
1 badkamers
€439.000

Admiraal De Boisotstraat 20 - 2000 Antwerpen - In een charmante éénrichtingsstraat, op wandelafstand van het gerenommeerde KMSKA, vinden we dit volledig vernieuwde en instapklare appartement terug.

De lichtrijke leefruimte met parketvloeren en strakke afwerking vormt het hart van de woning. De open keuken is hyper uitgerust met o.a. een Quooker-kraan, hoogwaardige inbouwtoestellen en maatkasten — een stijlvolle en praktische setting voor koken en entertainen.

Een absolute troef in de stad: de westgerichte privétuin met leuk terras, waar je heerlijk kan genieten van de zon en het groen.

Verder beschikt het appartement over 2 volwaardige slaapkamers en een ruime berging die voldoende plek biedt voor o.a. fiets of buggy. Extra stockageruimte is er dankzij 2 privatieve kelders. Er is vloerverwarming over het volledige appartement voorzien.

In het gebouw zijn slechts 3 eigenaars. Er is geen syndicus, wat zorgt voor zeer lage gemeenschappelijke kosten.

Troeven op een rij
Toplocatie in Antwerpen-Zuid, nabij KMSKA
Tuin met aangenaam terras
Hyper uitgeruste keuken (met Quooker)
Parket, ingebouwde kasten & designkranen
2 slaapkamers ruime berging
2 privatieve kelders
Zonnepanelen EPC B (166 kWh/m²)
Volledig nieuwe elektriciteits-, gas- en sanitaire installaties
Kleinschalig gebouw met lage lasten
Instapklaar & hoogwaardige afwerking

Plan je bezoek nu in. Kijkdag gaat door op zaterdag 14 februari!

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 439.000
Type
Appartement
Bouwjaar
1982
EPC
166 kWh/m² B
Aanvullende details
Referentie
WWY7QS539G9H
EPC Certificaat
20250930-0003698000-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
07/02/2026 Particulier €439.000
23/09/2024 Ludovic €299.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Admiraal De Boisotstraat 20, 2000 Antwerpen

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Admiraal De Boisotstraat 20, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten