Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Drukkerijstraat 122R, 2000 Antwerpen

Appartement in Antwerpen
138 m² wonen
2 slaapkamers
2 badkamers
€550.000

Drukkerijstraat 122R - 2000 Antwerpen - In het weekend rondhangen in de Wilde Zee, ontbijten bij Le Pain Quotidien en gaan eten in de Renaissance. In die setting vlakbij de Vrijdagmarkt ligt dit zalige appartement. Bovendien gelegen in een rustig straatje tussen de cosy Steenhouwersvest en de Nationalestraat.

Via een ruime leefruimte betreed je het appartement, gelegen op de tweede verdieping van een kleinschalig project uit 2011. De woonkamer ligt aan de voorzijde van het appartement, voorzien van grote raampartijen (lees: veel lichtinval). Verderop bevindt zich de keuken, helemaal uitgerust met Siemens toestellen en een composiet werkblad. De eetkamer geeft uit op een west-gericht terras, groot genoeg om in de zomer een bbq te organiseren en te genieten van het uitzicht.

Beide slaapkamers zijn meer dan ruim genoeg om een tweepersoonsbed in kwijt te kunnen. In het appartement is geen centimeter ruimte verloren gegaan door de ingemaakte kasten en meubels in Hi-Macs Solid Surface. De twee badkamers sluiten bij elkaar aan. De ene beschikt over een inloopdouche, de andere over een ligbad met whirpool functie. Ook de badkamermeubels zijn met zeer kwalitatieve materialen afgewerkt. Er werd een ingemaakte kast voorzien voor je wasmachine en droogkast en er is ook nog een gastentoilet met vestiaire.

Het appartement beschikt over vloerverwarming (warmtepomp) en een airco systeem. Daarnaast werden overal deuren voorzien die in de muur schuiven om het ruimtelijk gevoel alleen maar te vergroten. Tot slot werden in de plafonds Bose-speakers geïnstalleerd, die per ruimte bediend kunnen worden. Eindeloos kunnen we doorgaan over dit appartement (en de buurt), maar je begrijpt het wel, dit appartement werd tot in de puntjes afgewerkt!

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement, gelegen in Antwerpen (2000), werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 550.000, ofwel ± € 3.986 per m². Het pand dateert uit 2011. Online sinds mei 2021. Het EPC-label is A (83 kWh/m²). Het omvat een bewoonbare oppervlakte van 138 m², 2 badkamers, 2 slaapkamers.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 550.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
138 m²
Bouwjaar
2011
Prijs/m²
€ 3.986
EPC
83 kWh/m² A
Aanvullende details
Referentie
2800220210521141853
Makelaar Code
834318
EPC Certificaat
20210512-00024147771-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied met cult., historische en/of estetische waarde
Overstromingsgevoelig gebied
Nee

Ligging & buurt

Drukkerijstraat 122R, 2000 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Er zijn 2 slaapkamers.
Welke ruimtelijke bestemming heeft dit pand?
De stedenbouwkundige bestemming is Woongebied met cult., historische en/of estetische waarde.
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
Er zijn 2 badkamers.
Hoeveel m² heeft dit pand?
De woonoppervlakte bedraagt 138 m².
Wanneer werd dit pand gebouwd?
De woning dateert uit 2011.
Wat is het energieverbruik (EPC)?
Het energieverbruik (EPC) bedraagt 83 kWh/m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Drukkerijstraat 122R, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten