Amerikalei 150, 2000 Antwerpen
Amerikalei 150 - 2000 Antwerpen - Gelegen op een derde verdieping (met lift). Ruim appartement van /- 110m² terras van 6m².
Indeling: Inkomhal met grote vestiairekasten en een berging. Lichte woonkamer op parket (8.66m x 3.90m). Afzonderlijke geïnstalleerde keuken (4.90m x 1.90m) met boven en onderkasten, dubbele spoeltafel, vaatwasser, gasvuur en oven.
Nachthal naar: Afzonderlijke toilet. Badkamer met lavabo, inloopdouche, aansluiting voor wasmachine (2.46m x 1.66). 3 slaapkamers: hoofdslaapkamer achteraan (4.31m x 3.71m) met rolluik en toegang tot het terras (3.71m x 1.60m), slaapkamer 2 (2.75m x 2.72m), slaapkamer 3 (4.79m x 2.26m).
Bijkomend beschikt dit appartement over een ondergrondse privatieve kelderruimte (1.40m x 1.20m). Ondergrondse en gunstige parkeerplaats (5.38m x 2.70m) mogelijk en dit aan vraagprijs van € 40.000,-.
Voordelen: Overal dubbele beglazing, géén grote kosten meer in vooruitzicht voor de nieuwe eigenaar: Dak is reeds geïsoleerd, lift reeds conform, CV op gas (met nieuwe CV ketels), budget reeds betaald voor nieuwe terrassen en garagepoort (dient nog uitgevoerd te worden).
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Amerikalei 150, 2000 Antwerpen
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Amerikalei 150, 2000 Antwerpen
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.
Marktcijfers in Antwerpen
Vergelijkbare panden te koop in Antwerpen
Recent verkocht in Antwerpen
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.