Amerikalei 206, 2000 Antwerpen
Amerikalei 206 - 2000 Antwerpen - Stijlvol, uniek en zeer ruim appartement op 't Zuid vlakbij de Bolivarplaats en het nieuwe justitiepaleis. Het volledige 4e verdiep is beschikbaar voor dit appartement met een bewoonbare oppervlakte van 220m plus achtergelegen terras van 10m. Verder is het appartement voorzien van een riante inkomhal met enerzijds toegang tot de nachthal of het slaapkamergedeelte. Anderzijds is er een apart vestiairegedeelte met gastentoilet en de toegang tot de leefruimte via een dubbele glazen deur. De lichte leefruimte is voorzien van een prachtige zithoek met open haard, een ruim eetgedeelte en raampartijen over de hele lengte van de voorgevel. Vanuit deze ruimte is de keuken met eetplaats toegankelijk via een open hal met aparte berging. D e keuken zelf is voorzien van de nodige toestellen zoals kookplaat, vaatwas, koelkast - diepvries, hetelucht- en microgolfoven,. Vanuit de leefruimte is ook de bureau toegankelijk. Deze heeft ook toegang tot de badkamer, mocht deze als slaapkamer worden gebruikt. In de nachthal hebben we toegang tot 2 slaapkamers, waarvan é,é,n master slaapkamer die terug kan worden opgesplitst naar 2 individuele slaapkamers. De riante badkamer met ligbad, toilet en dubbel lavabo meubel is toegankelijk zowel vanuit de master slaapkamer, als vanuit de nachthal. Het terras is toegankelijk vanuit alle slaapkamers, alsook de keuken. Kelderberging is inbegrepen in de prijs. Mogelijkheid tot aankoop garagebox &euro, 50.000. Info of
Kerngegevens van dit pand
Deze appartement gelegen in Antwerpen (2000) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Je vindt er 3 slaapkamers, 1 badkamer, een bewoonbare oppervlakte van 220 m². Online sinds oktober 2009. Het pand dateert uit 1961. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 495.000, ofwel ± € 2.250 per m². Het EPC-label is D (383 kWh/m²).
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Amerikalei 206, 2000 Antwerpen
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Amerikalei 206, 2000 Antwerpen
Veelgestelde vragen over dit pand
Wat was de laatst gevraagde prijs?
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Wat is de prijs per m²?
Wat is het referentienummer van dit pand?
Hoeveel m² heeft dit pand?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.