Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Tabakvest 50-Ap-33, 2000 Antwerpen

Appartement in Antwerpen
60 m² wonen
1 badkamers
€209.000

Tabakvest 50-Ap-33 - 2000 Antwerpen - Klassevol dakappt met terras aan Theaterplein
Dakappartement van 60 m² met 6 m² terras aan het Theaterplein en Hopland ! Op amper 50 meter van het Theaterplein, vlakbij de Schuttershofstraat en Hopland, start begin 2014 de bouw van project ‘Tabakvest 50', een modern nieuwbouwproject van 37 appartementen en 4 kantoorruimtes, met 37 ondergrondse staanplaatsen en 25 bergingen en een gemeenschappelijke fietsenberging. Behalve op tweeverdieners, wordt gemikt op kleine gezinnen en ook een iets ouder publiek. Ook voor investeerders is ‘Tabakvest 50' een uiterst interessant project gezien de ligging en verhuurmogelijkheden. Wche, Vg, Gdv, Gvkr, Gvv. Meer info op ww.FIRSTIMMO.be

Kerngegevens van dit pand

Dit pand (appartement) in Antwerpen (2000) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het telt 1 badkamer, een bewoonbare oppervlakte van 60 m². Het pand dateert uit 2014. Het EPC-label is A+. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 209.000, ofwel ± € 3.483 per m². Online sinds november 2016.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 209.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
60 m²
Bouwjaar
2014
Prijs/m²
€ 3.483
EPC
0 kWh/m² A+

Ligging & buurt

Tabakvest 50-Ap-33, 2000 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is KG01MTLKJZC6.
Hoeveel m² heeft dit pand?
De bewoonbare oppervlakte is 60 m².
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Dit pand werd gebouwd in 2014.
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 3.483 euro per m².
Wat was de laatst gevraagde prijs?
De vraagprijs is 209.000 euro.
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 1 badkamer.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Tabakvest 50-Ap-33, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten