Lange Koepoortstraat 21-25-9, 2000 Antwerpen
Lange Koepoortstraat 21-25-9 - 2000 Antwerpen - ôDen Scilt Van Oostenrijkö is een in alle rust verborgen pareltje in het hartje van Antwerpen. Gelegen in de Lange Koepoortstraat, op wandelafstand van de Grote Markt en de Onze-Lieve-Vrouwekathedraal en vlakbij het Eilandje. Vier fantastisch gerenoveerde appartementen waarbij de aandacht uitging naar het behoud van het originele karakter van het pand. Gelegen in een monumentaal gebouw van 1534. Prachtige historische elementen in combinatie met hedendaags wooncomfort zorgen voor een unieke woonbeleving. Op de tweede verdieping vooraan dit duplexappartement van ca 190 m² met twee slaapkamers. De nog aanwezige historische elementen zijn buitengewoon magnifiek. Hoge plafonds, authentieke ramen, prachtige plafondornamenten en houten balkstructuren doen werkelijk Meer info...
tot de verbeelding spreken. Bovendien beschikt het appartement over een leuk terras. Het appartement werd semi-casco afgewerkt. Zo hoeft u zich als koper niet meer te bekommeren over de technieken (elektriciteit, ventilatie, verwarming, chape- en pleisterwerken), maar kunt u wel in alle vrijheid beslissen over uw keuken, sanitaire toestellen, vloeren en binnendeuren in het appartement. Ook vloerverwarming werd reeds voorzien. Alle appartementen zijn bereikbaar via een binnenpleintje waar eveneens plaats voorzien wordt voor een overdekte fietsenstalling. Het onroerend goed is beschermd als monument (voor meer info over de rechtsgevolgen, ga naar www.onroerenderfgoed.be). [Sluiten]
Kerngegevens van dit pand
Dit pand (appartement) in Antwerpen (2000) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het EPC-label is A+. Online sinds januari 2017. Het pand beschikt over 1 badkamer, een bewoonbare oppervlakte van 190 m². De laatst gevraagde prijs bedroeg € 398.000, ofwel ± € 2.095 per m².
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Lange Koepoortstraat 21-25-9, 2000 Antwerpen
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Lange Koepoortstraat 21-25-9, 2000 Antwerpen
Veelgestelde vragen over dit pand
Wat is het referentienummer van dit pand?
Wat is de prijs per m²?
Hoeveel kost dit pand?
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
Wat is de EPC waarde?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.