Amerikalei 12V3, 2000 Antwerpen
Amerikalei 12V3 - 2000 Antwerpen - Zeer goed gelegen 2 slaapkamer hoekappartement met terras en zijdelings zicht op het nieuwe Gerechtshof, aan de heraangelegde 'Boulevard', vlakbij het hart van de hippe en cultureel bruisende wijk 't Zuid. Winkels, scholen en openbaar vervoer op wandelafstand. Goede verbinding naar in- en uitvalswegen, E19 (Brussel) en Ring.
Indeling:
Goed onderhouden gemeenschappelijke inkomhal, toegangscontrole met parlofooninstallatie, EU conforme 4-persoonslift en comfortabele traphal. Via de privatieve inkomhal met apart toilet en vestiaire komen we vooraan in de lichte leefruimte. Deze doorzon woonkamer met massieve parketvloer bevindt zich op de hoek en geniet enorm veel lichtinval door de vele ramen. Aansluitend een leuk terras met mooi open uitzicht, zijdelings op het nieuwe Gerechtsgebouw. Afgesloten keuken die voorzien is van alle comfort. Verder zijn er nog 2 slaapkamers en een betegelde badkamer met ligbad, lavabo meubel met spiegelwand en aansluitingen wasmachine.
Bijzonderheden:
CV collectief met jaarlijkse meteropname,ramen in houten kader, enkele beglazing. Gevel werd in 2010 gezandstraald, lift EU conform. Algemene onkosten bedragen ca. &euro, 165 - maand (centrale verwarming, warm water, water &, milieu, lift, brandverzekering, onderhoud gemeenschappelijke delen, enz). Inbegrepen handige kelderberging. Ideaal appartement voor wie van licht en ruimte houdt, en op het hippe Zuid wil wonen.
Stedenbouwkundige vergunning, Woongebied met culturele, historische en - of esthetische waarde, Geen dagvaardingen, Geen voorkooprecht, Geen verkavelingsvergunning.
Kerngegevens van dit pand
Deze woning — een appartement in Antwerpen (2000) — werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 185.000, ofwel ± € 1.947 per m². Online sinds december 2012. Het EPC-label is C (272 kWh/m²). De woning biedt 2 slaapkamers, 1 badkamer, een bewoonbare oppervlakte van 95 m².
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Amerikalei 12V3, 2000 Antwerpen
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Amerikalei 12V3, 2000 Antwerpen
Veelgestelde vragen over dit pand
Wat is de EPC waarde?
Wat is de prijs per m²?
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Wat is de bewoonbare oppervlakte?
Wat is het referentienummer van dit pand?
Wat is de vraagprijs van dit pand in Antwerpen?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.